2737
2739

سلام بچه ها من دوره هام31روزه 

باید امروز پریود میشدم ک نشدم 

البته از دو روز پیش همش لک قهوه ای دارم و احساس بی حالی 

الانم احساس سرما دارم همش 

بنظرتون علائم بارداریه یا علائم پریودی؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لکه هایی ک دیدی دونه های سیاه داخلش بود یا ن؟

منم امروز موعدم بود ولی فقط نفس تنگی دارم و سمت چپ شکمم درد میکنه و گاهی احساس ضعف تو پاهام دارم نمیدونم باردارم یا ن 

خدایا شکرت .....
2731
لکه هایی ک دیدی دونه های سیاه داخلش بود یا ن؟ منم امروز موعدم بود ولی فقط نفس تنگی دارم و سمت چپ شک ...

فکر نکنم دونه سیاه توش بود ولی خیییلی خیییلی کم لخته ریز بود در حد مو باریکیش

فکر نکنم دونه سیاه توش بود ولی خیییلی خیییلی کم لخته ریز بود در حد مو باریکیش

دکتر من گفت لکه ها با دونه های سیاه و لخته مربوط به پریود هس حالا شاید برا شما لانه گزینی باشه رنگش صورتی بود یا قهوه ای؟

خدایا شکرت .....
2738

قبلا لکه بینی قبل پریود نداشتی؟

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم دل بشود♡ خدایا تو بساز برام تو بسازی قشنگه ♡میشه برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ان شاءالله خودتون حاجت روا شید😘
اینطوری نه  قبلانا پنج  تا شش ساعت قبل پری لک قهوه ای بعد پری میومد

ان شاءالله باردار باشی فعلا نمیشه نظر قطعی داد

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم دل بشود♡ خدایا تو بساز برام تو بسازی قشنگه ♡میشه برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ان شاءالله خودتون حاجت روا شید😘
اقدامم 

نمیدونم والا چی بگم،، منم هرماه علائم داشتم میکفتم باردارم نبودم همون ماهی .که علائم نداشتم باردار بودم،،ممکنه باشی ممکن هم بخاطر پریودیت باشه،،بی بی چک بزن معلوم میشع منم یه روز عقب زدم بی بیم مثبت شد

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
2706