2733
2734
عنوان

عکس قبل و بعد ۲۸ کیلو کاهش وزن

| مشاهده متن کامل بحث + 7562 بازدید | 263 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هزار باریکلا به همچین اراده ایی👌👌👌👌👌  خوشگل بودی بسیار خوشگلتر شدی👌  ماهی چند کیلو ...

ممنون عزیزم چشات قشنگ میبینه 

من اولش ک مث میگ میگ کم می‌کردم 😀😀

من ۲۸ کیلو تو ۵ ماه ‌کردم مشخص نبود مثلا تو تیر ۸ کیلو کم کردم تو خرداد ۱۲ کیلو بقیه اشم از مهر تا الان البته هنوز دارم کم میکنم به ۶۲ اینا میخوام برسم 

برای خودتون بیشتر زمان بذارید،درسته وقت طلاست ولی شما الماسید❤🌱
2731

وای چقدر بااراده😍

من ندیدم متاسفانه

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

دیگ نمیزاری؟ 

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2740

اسی من چیکار کنم یکم تپل ترشم؟ 

آره خدا ازش نگذره بهم تجاوز کرد اما دیگه نمیتونستم سکوت کنم اگر حرف میزدم مامانم میکشتش اگر حرف نمیز ...

شما اتفاقا لطف کردی به مامانت شایذ در ظاهر چیز دیگ باشه اما اصل قضیه چیز دیگست امیدوارم اون ادمم جواب کارشو بگیره 😢که یه دختر و یه مادر رو از هم جدا کرد

انقد بهم گفته بودن چاقی و داری میترکی و فلان دیگ کلافه شده بودم  ی دفعه به خودم اومدم و با ...

دیگه هم سعی کن تا آخر عمرت چیزای چاق کننده نخوری چون ممکنه دوباره وزنت برگرده

❤️
من بجات بودم به مامانم میگفتم که جدابشه ازش

جدا نمیشه انگار جادوش کرده خیر ندیده ماشین مامانم رو زد نابود کرد هیچی نگفت بهش تمام هزینه از مامانمه مامانمم براش خرج میکنه 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
شما اتفاقا لطف کردی به مامانت شایذ در ظاهر چیز دیگ باشه اما اصل قضیه چیز دیگست امیدوارم اون ادمم جوا ...

این شالله همیشه میگم خدایا سپردم ب خودت اون آدم نامرد رو

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
2706