2737
2739
عنوان

عکس قبل و بعد ۲۸ کیلو کاهش وزن

| مشاهده متن کامل بحث + 7562 بازدید | 263 پست
همین ازدواج بهترین گزینه بود وگرنه ممکن بود شرایط خیلی بدی بوجود بیاد 

آره خدا ازش نگذره بهم تجاوز کرد اما دیگه نمیتونستم سکوت کنم اگر حرف میزدم مامانم میکشتش اگر حرف نمیزدم هر روز استفاده می‌کرد. منم مجبور شدم برم پشت سرم نگاه نکنم که مامانم باز جدا نشه 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کو

میزاشتی فردا میومدی

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2728
۹۸ بودم الان ۷۰ امدهنوزم دارم کم میکنم فقط با رژیم و ورزش همین و سرکه سیب تمام 

چجوری سرکه سیب باعث لاغریت شده؟ 

چه ورزشی میکردی؟ من بدنسازی میرم خوبه؟ رژیمم هم همینه کم میخورم رژیم تو چی بود؟

سرکه سیب رو چطور مصرف می کنید؟؟ 

قبل ناهار دو قاشق غذا خوری داخل ی لیوان آب میریزم میخورم 

بعدشم ی لیوان آب میخورم پشت سرش 

برای خودتون بیشتر زمان بذارید،درسته وقت طلاست ولی شما الماسید❤🌱
2740
چجوری سرکه سیب باعث لاغریت شده؟  چه ورزشی میکردی؟ من بدنسازی میرم خوبه؟ رژیمم هم همینه کم میخو ...

ببخشید وزنتون چنده؟

چون اگ قصد لاغری دارین بدنسازی تنهایی جواب نمیده پیاده روی و ورزش قدرتی باهم عالیه 

بالاتر توضیح دادم 

سرکه سیب خیلی چربی سوزه 

ببخشید وزنتون چنده؟ چون اگ قصد لاغری دارین بدنسازی تنهایی جواب نمیده پیاده روی و ورزش قدرتی باهم عا ...

صفحه چند توضیح دادین؟ 

من ۶۸ کیلوام با قد ۱۶۰ میخوام بشم ۵۸ کیلو ۱۸ سالمه

صفحه چند توضیح دادین؟  من ۶۸ کیلوام با قد ۱۶۰ میخوام بشم ۵۸ کیلو ۱۸ سالمه

آها پس اگ قصد لاغری دارین حتما هم بدنسازی هم پیاده روی داشته باشین خیلی بهتر نتیجه میگیرین 

هله هوله.فست فود.چربی. قند .نمک .سرخ کردنی .بستنی ......کامل حذف کن 

ممنونم  اسی جون تا الان تو تاپیکتم عکستو زود میزاری برداری بعد؟

هستی باش سریع برمیدارم 

2706