2737
2739
عنوان

عکس قبل و بعد ۲۸ کیلو کاهش وزن

| مشاهده متن کامل بحث + 7562 بازدید | 263 پست
چه دختر قشنگی لایک کردم عزیزم 

زنده باشی آجی دخترم نمیدونه مادر بزرگ داره میترسم بفهمه هی گیربده بگه بریم اما اون منو نخواد دخترم دلش بشکنه

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر خالم حتی با خواهر صمیمیش هم در ارتباط نیست اما اخه جا تعجبه نه روز مادر نه عید نه هیچی خالم میگ ...

مطمعن هستین شاید حالش خوب نیست. نمیدونید کجا زندگی میکنه

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
2728
وااای اگ اینجوری باشه ک سعیمو میکنم ولی یجایی خوندم با درازنشست شکم اب نمیشع برا همین ناامیدشدم

چرا کم می کنه 

ولی حرکت وی اپ روی عضلات شکم خیلییی تاثیر می ذاره

خیلی هم سخته 

حرکت پل هم که سرشونه و کمر رو خوش فرم می کنه 

ولی باید زیاد انجامش بدی 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
استارتر میشه لطفا یبار دیگه عکستو بزاری انگیزه لازمم

میشه عکس دختر منم لایک کنید 

https://ajorbajor.ir/naghashi/1012471

2740

هستی بودی ی ندا بدهد

برای خودتون بیشتر زمان بذارید،درسته وقت طلاست ولی شما الماسید❤🌱
زنده باشی آجی دخترم نمیدونه مادر بزرگ داره میترسم بفهمه هی گیربده بگه بریم اما اون منو نخواد دخترم د ...

چرا دخترتونو با خواهرتون نمیفرستین یهو ببینه مثلن پارکی چیزی 😢😢واقعا گناه داره مادرتون وحشتناک اذیت میشن 

چرا دخترتونو با خواهرتون نمیفرستین یهو ببینه مثلن پارکی چیزی 😢😢واقعا گناه داره مادرتون وحشتناک اذی ...

با خواهرمم حرف نمیزنه گفتم فقط سر خاک دیدش اونم بعد 15 سال دیگه هر چی زنگ میزنه خواهرم مشغول میکنه 

مطمعن هستین شاید حالش خوب نیست. نمیدونید کجا زندگی میکنه

عکساشو از دوست و فامیل میبینیم خوبه تازه وشوهرش باعث شد خالمو از همه جا بلاک کنه اینستا ، تلگرام ، خالم با سختی بزرگشون کرد ، اما حتی ادرسیم نداره ازش 

2706