2752
2734
عنوان

عکس قبل و بعد ۲۸ کیلو کاهش وزن

| مشاهده متن کامل بحث + 7630 بازدید | 263 پست
چطور تونستی اراده کنی چطوری رژیم گرفتی؟ 

انقد بهم گفته بودن چاقی و داری میترکی و فلان دیگ کلافه شده بودم 

ی دفعه به خودم اومدم و با قدرت شروع کردم البته هنوزم دارم کم میکنم ی ۷.۸ کیلو دیگ کم میکنم 

تو ۵ ماه کردم فقط اراده و انگیزه همین 

رژیمم هر چیزی ک چاق میکنه لب نزدم ۵ ماهه 

برای خودتون بیشتر زمان بذارید،درسته وقت طلاست ولی شما الماسید❤🌱
تو که خیلی خوبی بنظرم لاغرتر نشی بهتره

نه روی همین وزن فعلا ثابتم 

قبلا بیشتر بودم

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انقد کیف می ده وقتی بهت می گن وااااای چه لاغر شدی 😍 واقعا می ارزه به سختی هاش 

واقعا اینطوره 

من واقعا فک میکنم تازه ی زندگی جدید و شروع کردم الان معنی زندگی رو میفهمم 

اولش سخته واقعا ۱۰ روز اول و تحمل کنین تمومه بعدش اوکی میشین اصلا وقتی میرین رو ترازو میبینن هی داری ...

میخواستم بگم از شنبه شروع میکنم یادم اومد فردا شنبس 😩😩😩

نشد در برم یعنی🤭🤪

کاش انتهای لحظه ها تکرار دوباره ی باتو بودن بود😔 داداشم علی جانم
2731
خودم و کشتم تا خوب شدم🤭😂 یه بار خیلی وقت پیش گذاشتم نی نی سایتی ها گفتن اضافه وزن داری  کلی ...

خیلی لاعر هم خوب نیست الان خوب بودین داخل این عکس بازم خودتون بهتر میدونید من قدم ۱۶۰ وزنم ۶۵ بود عالی بودم ولی رسیدم ۶۰ شوهرم شاکی شد لاغر شدی باز باردار شدم ووزنم شد ۸۲ حالا ۷۴ ام بچم یک سالو سه ماهشه میخوام رزیم بگیرم دلم نمیاد میگم فعلا بچم گناه داره چند ماه شیرش بدم بعد 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
الان معدت کوچیک شده؟ یا هنوزم.کنترل میکنی مقدار غذا تو؟

معده ام جمع شده خیلی زود سیر میشم ولی هنوزم قشنگ رع میکنم فقط ی ذره شل گرفتم 

هنوزم بستنی نمی‌خورم 😥😥

کجا هست عزیزم لینکش، میفهمم اخه درد بدی کشیده مادرتون😢من دختر خالم همین کارو کرد با خالم ، خالم درد ...

https://ajorbajor.ir/naghashi/1012471

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
میخواستم بگم از شنبه شروع میکنم یادم اومد فردا شنبس 😩😩😩 نشد در برم یعنی🤭🤪

چندین گلم؟از همین الان شروع کن لطفااااا

کجا هست عزیزم لینکش، میفهمم اخه درد بدی کشیده مادرتون😢من دختر خالم همین کارو کرد با خالم ، خالم درد ...

معلومه فکر میکنه یک لحظه فکر کن که بفکر نیست من عاشق مامانم هستم اما بابام میگه یا شوه م میگه میگم چیکارش دا م اینطور بهتره اما جیگرم میسوزه از دوریش خواهرم میگفت مامان خیلی از بین رفته 😭😭ب جایی رسید گفتم ای کاش تنها بودم ای کاش ازدواج نمیکردم 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
چندین گلم؟از همین الان شروع کن لطفااااا

اخرین باری ک وزن‌کردم ۶۰بودم همه میگن خوبی ولی شکم وپهلو دارم همینا اب شه راضی ام

کاش انتهای لحظه ها تکرار دوباره ی باتو بودن بود😔 داداشم علی جانم
2706