2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میشه تونستی حس داشتی بهم بگی.باردارم یانه؟؟

اگه‌نیستم امسال اول خدا میشم؟

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
الان بارداری حس میکنم یا هم همین روزا بارداری دلی خیلی نزدیک  پسره  مبارکه

جدی میگی‌الهی خیر ببینی‌ الهی بری کربلااا‌الهیوهرچه از خدا میخوای بهت بده..امروزموعدمه هنوز پری نشدمه ولی

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
2738
جدی میگی‌الهی خیر ببینی‌ الهی بری کربلااا‌الهیوهرچه از خدا میخوای بهت بده..امروزموعدمه هنوز پری نشدم ...

قربونت آره حسم اینو میگه 

70 درصد درست در میاد حسم ایشالا درست باشه این دفعه ام :) 

وی خسته س :/ 
قربونت آره حسم اینو میگه  70 درصد درست در میاد حسم ایشالا درست باشه این دفعه ام :)

ان شاالله عزیزمم..بهت خبر میدم

الان بارداری حس میکنم یا هم همین روزا بارداری دلی خیلی نزدیک  پسره  مبارکه

تروخدا جوابمو بده ۵تا صلوات هدیه به تو 

شوهرم داره خیانت میکنه؟

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو
خیانت نمیشه گفت  ولی زیر آبی میره

گلم میشه بپرسم زیر ابی یعنی چی نفهمیدم

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو
2706