2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره منم نرفتم ولی روزای تخمک گذاری پسر میشه 😁 کلا توکل کن به خدا 

واقعا؟ پس چرا همه بهم میگن روز تخمک گذاری اقدام کن؟ الان 4 روز مونده به پریودم یه بار اقدام داشتم و الانم دردای پریودی دارم اقدام داشته باشم یا نه

برای شادی روح مادر نازنینم یه صلوات بفرستین😘😘
2728

خانم ها ی کی از اقواممون ۲تا دختر  داره دلشون می خواد  پسر دار بشن شما تجربه ای ندارین

پسر نازم مامان فدات بشه تک دونم😘😘😘😘 . انشالله دامنه همه ی منتظرا سبز بشه .                 خستم از این زندان که نامش زندگیست پس قشنگی های دنیا مال کیست .                                        سکوتم از رضایت نیس دلم اهل شکایت نیس .  
2738
میخوای از امشب اقدام کن ولی احتمالا تخمکت آزاد شده

ترشحاتم بعد از پاک شدن بیشتره، الان کم هست ربط داره به تخمک گذاری

برای شادی روح مادر نازنینم یه صلوات بفرستین😘😘
خانم ها ی کی از اقواممون ۲تا دختر  داره دلشون می خواد  پسر دار بشن شما تجربه ای ندارین

ایشون بچه سوم که هست بهتره دکتر بره

ولی اگه بعد از پریود سه شبی یبار اما طولانی و عمیق رابطه داشته باشن احتمال پسر بودن هست

واقعا؟ پس چرا همه بهم میگن روز تخمک گذاری اقدام کن؟ الان 4 روز مونده به پریودم یه بار اقدام داشتم و ...

ببین برای دختر شدن یه سری اقداما هست که کلا احتمال بارداری رو کم میکنه مثلا محیط واژ. ن  و اسیدی کنی که این خودش اسپرم کشه یا زود بلند شی یا قبل تخمک گذاری اقدام کنی که تخمک گذاری دقیقو فقط با کیت میفهمن 

روزای تخمک گذاری که احتمال بارداری بسیار بالاست اقدام نکنی سردی جات بخوری و از این قبیل کارا ولی من از همون اول که پری تموم شد اقدام کردم یه روز درمیون تا پری شدن

2706