2733
2734
اره عزيزم درسته . من ماما بهم كفت روزي حداقل ١ بستني رو بخورم من ٢ تا ميرم بالا🤣🤣🤣

نخور من قندم بارداری اول ۷۰بود تو کل زندگیم ۷۰بود 

الان شده ۹۷با وجود کمبود وزن الان رژیم قندی هم باید بگیرم 

البته الان که داره تموم میشه بارداریت انشالله بارداری بعدی رعایت کن مشکلی پیش نیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانم  ها وزن بچه چقد  باشه سز میکنن من از طبیعی میترسم

پسر نازم مامان فدات بشه تک دونم😘😘😘😘 . انشالله دامنه همه ی منتظرا سبز بشه .                 خستم از این زندان که نامش زندگیست پس قشنگی های دنیا مال کیست .                                        سکوتم از رضایت نیس دلم اهل شکایت نیس .  
2728
یه پسر دارم اینبار دوست دارم خدا بهم دختر بده، یعنی الان اقدام نداشته باشم تا پریودم؟ 

تخمک گذاری چند روز بعد پریود هست،و برای هر خانوم یه روز درماهه،شما شروع کن بخوردن اسید فولیک کن

به وزن نیست که 😐

میدونم به لگن هس ولی و زنم تا ی حدی هس

پسر نازم مامان فدات بشه تک دونم😘😘😘😘 . انشالله دامنه همه ی منتظرا سبز بشه .                 خستم از این زندان که نامش زندگیست پس قشنگی های دنیا مال کیست .                                        سکوتم از رضایت نیس دلم اهل شکایت نیس .  
تخمک گذاری چند روز بعد پریود هست،و برای هر خانوم یه روز درماهه،شما شروع کن بخوردن اسید فولیک کن

من الان 14 سیکلم هست نمیدونم کی تخمک گذاریم هست🙄

برای شادی روح مادر نازنینم یه صلوات بفرستین😘😘
2740
یه پسر دارم اینبار دوست دارم خدا بهم دختر بده، یعنی الان اقدام نداشته باشم تا پریودم؟ 

اگه دوس داری دختر شه برو تعیین جنسیت 

منم پسر دارم ولی برام مهم نبود گفتم هر چی خدا بخواد ۱۲هفته رفتم احتمال پسر داد 😁

من برام مهم نیس ولی بعضیا ناراحت میشن

خانم  ها وزن بچه چقد  باشه سز میکنن من از طبیعی میترسم

.

اگه دوس داری دختر شه برو تعیین جنسیت  منم پسر دارم ولی برام مهم نبود گفتم هر چی خدا بخواد ۱۲هف ...

خوشم نمیاد دنبال این کارها برم تازه صد در صدم نیست

برای شادی روح مادر نازنینم یه صلوات بفرستین😘😘
2706