2737
2739
عنوان

دوساله باهاشم ...دیشب بلاکم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2985 بازدید | 114 پست
به نطرم دگ از بلاکی درم نمیاره دارم دق میکنم

عزیزم منم حال تو رو تجربه کردم الان دوست داری بمیری

ولی چندماه دیگه اصلا یادت نمیادش

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
کارتون از دعا گذشته کاش یکم هوای دل همو داشتین

اون اصلا هوای دله منو نداره میگه نمیخام عاشقم بشی :)درصورتیکه من عاشقشم 

چه کسی گفت که مستی فقط از جام شراب است/من ز میخانه ی چشمان تو هر لحظه خرابم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچوقت خواهش نکن برا موندن کسی موندن التماسی نیست کسی که بخاد بمونه بهونه نمیخاد

خب من اشتباه کردم اشتباه بزرگی هم کرده بودم تا اخر عمرمم مجبور میشدم التماس میکردم من فقط برای اون اینطوریم وگرنه کلا خیلی ادم بیخیالیم و کسی برام مهم نیست

2731
بهش گفتم بهم‌توجه نمیکنی .... شروع کرد دعوا کردن که من به دردت نمیخورم و برو دنبال یکی دگ و ....با ا ...

این چه دوست داشتنیه؟😐😂

هواست هست که داری خودتو گول میزنی؟

بروجرد💙 تاریخ عقد ۱۴۰۲/۷/۲۰ خدایا شکرت که بهم رسیدیم♥️♥️
من خودم تمومش کردم امروز.... پسرا سر و ته یه کرباسند... دل نبند 

واقعا خوشب حالتون که اراده دارید ....من انقدر دوسش دارم دلم نمیخاو هیچ وقت تموم شه حتی اگه بی سرانجام باشه

2738
بهش گفتم بهم‌توجه نمیکنی .... شروع کرد دعوا کردن که من به دردت نمیخورم و برو دنبال یکی دگ و ....با ا ...

دوست نداره اتفاقا .میخاد ازت رها بشه وگرنه دوسال الکی باهات نبود و رسمی میکرد

جواب ابلهان خاموشیست  
واقعا خوشب حالتون که اراده دارید ....من انقدر دوسش دارم دلم نمیخاو هیچ وقت تموم شه حتی اگه بی سرانجا ...

ی بار منطقی فک کن الان گریه کنی بهتر از اینه که هرروز گریه کنی

بروجرد💙 تاریخ عقد ۱۴۰۲/۷/۲۰ خدایا شکرت که بهم رسیدیم♥️♥️
منم یه کار اشتباهی کردم و قصد رفتن داشت حقم داشت بعد هرچی منت و خواهش و معذرت میخواستم مهم نبود براش ...

خوبه که زود برگشتههه

دوست پسرم خیلی لجبازه😭ی بارم پارسال بلاکم کرد ۵ ماه خودمو داغون کردم براش ۱۰۰ بار بهش زنم زدم تا برگشت😭

عشقم اون خواسته تورو دک کنه یه بهونه چرت گیر اورده که کنارت بزاره هزار تا دلیل میتونه داشته باشه مثلا رابطه با یکی دیگه رو شروع کرده یا...

واقعا خوشب حالتون که اراده دارید ....من انقدر دوسش دارم دلم نمیخاو هیچ وقت تموم شه حتی اگه بی سرانجا ...

ثانیه تانیه ام به فکرشم و بودم ولی دیگه از یه حد گذشت تموم میکنم...مطمئنم پشیمون میشه و بهتر من نیست براش چون من درکش میکردم و همو می‌فهمیم باید با هم بسوزیم.... روزگار بر خلاف آرزو گذشت خواهر... 

هیچوقت خواهش نکن برا موندن کسی موندن التماسی نیست کسی که بخاد بمونه بهونه نمیخاد

اینو قبول دارم اما دوست پسرم با دست منو پس میزنه با چا پیش میکشه ....هم دوستم داره هم دوستم ندارهد...

2706