2703
2553
عنوان

دوساله باهاشم ...دیشب بلاکم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2899 بازدید | 114 پست

منم یه کار اشتباهی کردم و قصد رفتن داشت حقم داشت بعد هرچی منت و خواهش و معذرت میخواستم مهم نبود براش بعد یه چیز گفتم بلاکم کرد😢😢😢قلبم اتیش گرفت دوبارم سر یه موضوع کاملا کات کرد اما یک بار همون روز برگشت یکبار دو روز بعد واقعا اثارش مونده برام روحم داغون شد😢مقصر خودم بودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بهش گفتم بهم‌توجه نمیکنی .... شروع کرد دعوا کردن که من به دردت نمیخورم و برو دنبال یکی دگ و ....با ا ...

وای واقعانمیدونم چراپسراجدیداجوری شدن که هیچ محبتی نمیکنن دیگه تابهشونم میگی میخوان یه دعوایی راه بندازن یابرن

2720
مگه چی بهش گفتی که بلاکت کرد؟

داستانش طولانیه اما کلی بگم بهش گفتم توجه نمیکنی بهم اونم کلا گند زد به همه چی و بحثو آتیشی کرد .اخرش گفتم دارم گریه میکنم ادامه نده زد بلاکم کرد 

چه کسی گفت که مستی فقط از جام شراب است/من ز میخانه ی چشمان تو هر لحظه خرابم❤
از بلاکی در آورد تو نباید محلش بدی به خودت یکم احترام بذار

به نطرم دگ از بلاکی درم نمیاره دارم دق میکنم

چه کسی گفت که مستی فقط از جام شراب است/من ز میخانه ی چشمان تو هر لحظه خرابم❤
منم یه کار اشتباهی کردم و قصد رفتن داشت حقم داشت بعد هرچی منت و خواهش و معذرت میخواستم مهم نبود براش ...

هیچوقت خواهش نکن برا موندن کسی

موندن التماسی نیست

کسی که بخاد بمونه بهونه نمیخاد

بروجرد💙 تاریخ عقد ۱۴۰۲/۷/۲۰ خدایا شکرت که بهم رسیدیم♥️♥️
2714

من و شوهرم دوس بودیم هروقت دعوا میکردیم من بلاکش میکردم

تیکر عروسیمه👰‍♀️👨‍💼 بچها من ۲۳ سالمه ۱۶ سالگی با شوهرم دوست شدم خوانواده شوهرم اصلا مایل به مم نبودم و بعد از ۳ سال سختی بهم رسیدیم بعد از نامزدی هم راضی به عقدم نبودن ۱ سال عقد بودم بعد ۳ سال عقد و سختی زیاد حتی تا پای جدایی هم رفتیم ولی بخاطر علاقه شدید برگشتیم بهم من تک فرزندم خواهر ندارم شما خواهرای من باشید برام دعا کنید عروسیم خوب پیش بره زندگیم‌ رنگ ارامش بگیره
بهش گفتم بهم‌توجه نمیکنی .... شروع کرد دعوا کردن که من به دردت نمیخورم و برو دنبال یکی دگ و ....با ا ...

به نظرم به این رابطه فکر کن حرفایی ک زده اصلا جالب نیست من مخالف دوستی نیستم چون جدیدا هرکی ازدواج کرده با هم دوست بودن اما نه هر پسری 

ببین اصلا ارزشش رو داره بعد تصمیم بگیر 

با هر دین و اعتقادی که داری میشه برای رسیدن به هدفم دعام کنی؟ 🤗❤️
2706