2733
2739
عنوان

اولین باری که اولویت شوهرت نبودی

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
راه حل چیه

منکه هرچی تودلم باشه بهش میگم بزاربفهمه من ازفلان کارش ناراحت شدم هیچ وقت راه گفتوگو رونبندین.خواستهاتونوبهم بگین باهم منطقی حرف بزنین نزارین حرفای تودلتون تبدیل ب عقدهوکینه بشه

منکه هرچی تودلم باشه بهش میگم بزاربفهمه من ازفلان کارش ناراحت شدم هیچ وقت راه گفتوگو رونبندین.خواسته ...

میگم بخدا با زبون خوش ولی اون بازم اولویت ش دیگری هست

جاهای دیگ نه اما حلوی خانوادش پدر خاهر و برادراش همیشه الویت اونا هستند و من دیگ کنار اومدم 😐 چکا ...

بهش بفهمون ازوقتی دومادشده خونواده اولش زنشه اولویتش بایدزنش باشه تودنیاتنهارابطه ای پایدارمیمونه رابطه زنوشوهریه...پدرمادرآدموبزرگ میکنن بلاخره ی روزی ازشون جدامیشی خاهربرادرم ک توزندگی خودشونن فقدزنوشوهرن ک براهم میمونن

2738
بهش بفهمون ازوقتی دومادشده خونواده اولش زنشه اولویتش بایدزنش باشه تودنیاتنهارابطه ای پایدارمیمونه را ...

خیلی گفتم قبول هم میکنه 

اما تو اون لحظه‌... یهو ناخوداگاه ب اونا توجه میکنه

من اگر نیکم یا بد تو برو خود را باش😊❤

ب هرحال هرکس توزندگیش ی اولویتی داره مثلامن خودم اولویت زندگیم مادرموشوهرم هستن اینوگفتم منظورم این نیس ک باباموخاهربرادرمودوس ندارم چرا همشونودوس دارم اما اولویت یعنی اونایی ک نمیتونم بدونشون زندگی کنم این دوتان.هرچیم بقیه بهم محبت کنن واین دوتاباهام دعواکنن تاثیری روم نداره

خیلی گفتم قبول هم میکنه  اما تو اون لحظه‌... یهو ناخوداگاه ب اونا توجه میکنه

شایدم َشماخودتونوخیلی حساس گرفتین شایداگ هرکسی توموقعیت آقاتون قراربگیره همونکارومیکنه...

برای مردخیلی سخته یکی بهت روبزنه روشوزمین بندازه چ بساک اون نفرپدروبرادربزرگترش یامادرش باشن.شماخودت ...

در حدی ک زنتو ناراحت کنی اونارو خوشحال؟

برای مثال میگم این یچیز خیلی بی ارزشیه مثلا ۳ تا سیب هست قطعا اون سیبا رو میده ب اونا و میگ زنم نمیخوره 

مثال گفتم 

من اگر نیکم یا بد تو برو خود را باش😊❤
2706