2733
2739

من سه هفته پیش کرونا گرفتم الان خوبم ولی تو اون مدت سه تا رمدسیور و ۶ روز کورتن خوردم به اندازه کافی الان سیستم ایمنیم با کورتن سرکوب شده درسته پادتن کرونا تو بدنم ایجاد شده ولی ایمنیم در مقابل بقیه چیزا پایینه. 

شوهرمم‌میگه حالا که تا چند ماه ایمنی داری تا چند ماه نزن بدنت الان ضعیفه. مامانم همش اصرار داره هی میگه اعلام کردن بعد ۶ هفته میتونی بزنی

خودم تصمیم دارم تا چند ماه نزنم تا بدنم یکم جون بگیره اثر کورتن و اینا بره. به نظرتون حرفم متطقیه میگم الان نزنم بعد چند ماه بزنم؟ منکه حداقل سه ماه ایمنه بدنم‌از کرونا

به نطرتون واکسن اجباری میشه ؟

شما تا دوماه حداقل اصلن نباید بزنی

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با یه پزشک مشورت کنین خیالتون راحت شه

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
2738

فک کنم‌نزنی بهتره .بذار کامل خوب شدی بعد ...

الان فعلا دربرابر کرونا ایمن هستی

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
2706