2737
2734
عنوان

پسرمن پنج ماهش امروز کامل شده اما هیچی نمیتونه بگه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 86 پست
پس بخت و اقبال باهات يار بوده برو خداتو شكر كن😅❤️ واسه كدوم شهرى؟

اصالتا رشت ولی با پدرشوهر دخترت در تهران سکنا گزیدیم 😁😁😁

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
اصالتا رشت ولی با پدرشوهر دخترت در تهران سکنا گزیدیم 😁😁😁

اى جانم ميگم خيلى خوش برخوردى نگو شمالى هستى😁❤️

ما اصالتا كورديم البته بخاطر شغل شوهرم هرچندسال يبار كوچ ميكنيم به يه شهرى ولى شما خواستيد بياييد خواستگارى سنندج قدم برچشم ما بذاريد😅💐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اى جانم ميگم خيلى خوش برخوردى نگو شمالى هستى😁❤️ ما اصالتا كورديم البته بخاطر شغل شوهرم هرچندسال يب ...

بله چشم چشم 😁😁😁 با گل و شیرینی خدمت میرسیم 😌🥰مواظب عروسم باش تا پسرم بدنیا بیاد بزنتش زیر بغلش بیارتش واسه ما 😎😌😌😌

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
جررررر😂😂😂😂😂😂✌🏻✌🏻✌🏻 دختر من ٩ ماهشه پهلو گاز واميسه اشپزى ميكنه😂😂😂

اگه اینجوریه دختر من دو سالشه براش خواستگار اومده میخوام شوهرش بدم 😅😅😅😅

راضی ام به رضای تو خدای مهربان من
2728
دوتا بچه ۲ ، سه ساله رو با هم تنها بزاری گاز نمیگیرن همو؟😕😕😕😕 من برای خوشبختی پسرم خودمو میکشم ک ...

خوش به حالت مادرشوهر خوبی داری . من از بسمادرسوهرم بده . میترسم و دوست ندارم پسر دار بشم . میگم اگه قراره اینقدر له پسر و مخصوصا عروسم حسودی کنم .نمیخوام پسر دار بشم 😔

خوش به حالت مادرشوهر خوبی داری . من از بسمادرسوهرم بده . میترسم و دوست ندارم پسر دار بشم . میگم اگه ...

الهی عزیزم ☹️☹️🥺 خودتو اذیت نکن بنظرم برعکس میگن ادب از که آموختی از بی ادبان تو اگر مادرشوهر شدی اونقدر به عروس ات محبت کن که همه حض کنن خودت کیف کنی 🥲🥺 همه چیزم بسپار به خدا 

اگه اینجوریه دختر من دو سالشه براش خواستگار اومده میخوام شوهرش بدم 😅😅😅😅

واه واه واه چرا اينقدر دووووور خواهر؟؟؟؟😒😒دختر من از بدو تولد نشون گذاريش كردن خودش لباش غنچه كرد گفت بااجازه مامى و ددى يِـــــس😂😂😂😂

2738
خوش به حالت مادرشوهر خوبی داری . من از بسمادرسوهرم بده . میترسم و دوست ندارم پسر دار بشم . میگم اگه ...

مثل منى شانس ندارى

اما من اگر پسردار بشم هرگز نميذارم رنجايى كه خودم كشيدم عروسم بكشه هرگز هرگز هرگز تنشو نميلرزونم چون ميدونم اونم با هزار اميد و ارزو زن پسر من شده😞

قربونت عزيزكم ان شاءالله عروس دومادى بچهاتو ببينى ذوقشو بزنى😁❤️

تچکر میکنم همچنین ناز 🥰🤌🏻

واه واه واه چرا اينقدر دووووور خواهر؟؟؟؟😒😒دختر من از بدو تولد نشون گذاريش كردن خودش لباش غنچه كرد ...

یا پیغمبر چجوری این به ذهنت رسید 😅😅😅😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 چشام چهارتا تا شد 😁😁😁😆😆😅😅🤣😂

مثل منى شانس ندارى اما من اگر پسردار بشم هرگز نميذارم رنجايى كه خودم كشيدم عروسم بكشه هرگز هرگز هرگ ...

آفرین واسه پسر منم همچین مامی زنی باش 👌🤭

2706