2752
2734
عنوان

پسرمن پنج ماهش امروز کامل شده اما هیچی نمیتونه بگه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جررررر😂😂😂😂😂😂✌🏻✌🏻✌🏻 دختر من ٩ ماهشه پهلو گاز واميسه اشپزى ميكنه😂😂😂

پسر ۵ ساله ی منم دیروز فارغ التحصیل شد 😂😂

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
چ‌میدونم والا میگن چرا هیچ حروفی نمیگه باید ب ب کنه  منم بچه اولمه ترسیدم

حتما باید ب ب کنه؟

بهشون بگو به همین اووو اووو راضی باشن 

بچه ۵ سالش که نشده ۵ ماهشه همش

2731
اوووووو چرا اينقدررر ديررررر؟😒قباحت داره خواهر😒دختر من با ٩ ماه سن مدرك زبان خارجه داره😏😂✌🏻

اره میبرمش دکتر ببینم چرا از هم سن و سالاش پیشرفت کمتری داشته 😂😂

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
جررررر😂😂😂😂😂😂✌🏻✌🏻✌🏻 دختر من ٩ ماهشه پهلو گاز واميسه اشپزى ميكنه😂😂😂

کی بیایم خواستگاری🤔 جهیزیه چیا گرفتی ؟😁

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
کی گفه باید ب ب کنه همون که اووو اوووو اقو کنه کاملا طبیعی بقیه کارهاش هم طبیعی و به اندازه است

مال من وقتی شیشه شیرشو میدم میگه اوووو له له دیووونتم ننه آی لاویو 😎😎 ۶ماهش تموم شده گل پسرم 😌

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
کی بیایم خواستگاری🤔 جهیزیه چیا گرفتی ؟😁

والا قدمتون سر چشم بذاريد صفر تموم بشه ان شاءالله شب تولد عروس خانم بياييد واسه اشنايى(دى ماه) و روز زن بياييد جشن بله برون كنيد☺️☺️☺️

جهيزيه والا چيزخاصى نگرفتم شما بياييد دفتر بنويسيم ببينيم اقا دوماد خونه ماشين دارن چقدر مهريه ميزنن شيربها چطور😂✌🏻بعد ما هم جهيزيه ميديم😆

مال من وقتی شیشه شیرشو میدم میگه اوووو له له دیووونتم ننه آی لاویو 😎😎 ۶ماهش تموم شده گل پسرم 😌

كوفت يعنى اينقدر خنديدم زيرپتو خفه شدم😂😂آى لاويو ننه😂😂اوه له له😂😂واى جررررر😆😆😆😆😆😆😆😆

تو خيلى مادرشوهر باحالى هستى دخترم مال تو فقط از الان بگم دخترم دو ماه از پسرت بزرگتره😁😁

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

♥️♥️گل دخترا تو واتساپ گروه نماز دارم اگه دوست داشتید درخواست بدید تا عضوتون کنم♥️♥️
والا قدمتون سر چشم بذاريد صفر تموم بشه ان شاءالله شب تولد عروس خانم بياييد واسه اشنايى(دى ماه) و روز ...

به به چه شب زیبایی 😍 بله بله دوماد پسرم قربون قد و بالاش برم همه چی تمومه بچم خونه ماشین ویلای شمال همه چی داره مادر فداش شه خوشتیپ و خوشگلم هست چهره نوه های آینده مونم تضمینه 😍🤤 عروس خانوم نون خامه ای میل میکنن یا تر بیاریم ؟😌

كوفت يعنى اينقدر خنديدم زيرپتو خفه شدم😂😂آى لاويو ننه😂😂اوه له له😂😂واى جررررر😆😆😆😆😆😆😆😆 ت ...

وا فداتون بشم 😁 آرومتر عروسمو بیدار کردین خانوم 😐😕😕😕 😍🥰سن فقط یه عدده بچم قربونش بره ننه خیلی مرده 😌😌 دیگه از کمالاتش که گفتم اینم بگم که دخترتونو بدین به پسرم کلی بوسش میکنه بامحبته گل پسرم 🥰😍