2733
2739
تهران ورامین 

خیلیم عالی

به شوهرت بگو رفیق مجازیم قول می‌ده دماغم نشکنه بذار برم😂

میشه یه صلوات بفرستین برای حاجتم💛 بگید به نیتتون آیت الکرسی بخونم💚 من با دعای نی‌نی سایتی‌ها خیلی حاجت روا شدم💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دماغم عملیه ازاون میترسه خخخ یه پسر دوساله هم دارم یه بارهم گیرمیده اینوچی نمیتونی ببری که 

ببین الان بهت بگم باور نمیکنی ما ۷ نفریم، ۴تا دماغ عملی داریم😂

بعد اصلا یه ساعت کلاسم بیشتر نیست

برو دنبال علاقه هات

میشه یه صلوات بفرستین برای حاجتم💛 بگید به نیتتون آیت الکرسی بخونم💚 من با دعای نی‌نی سایتی‌ها خیلی حاجت روا شدم💜

بعضی از مردا واقعا بیمارن و مشکل دارن، 

وگرنه با این همه پیشرفت و افزایش آگاهی نباید مرد کتک زن وجود داشته باشه و نه زن کتک خور.

البته بعضی از زنها هم مهارتهای زندگی رو بلد نیستن و همین باعث بروز مشکلات میشه.

وجدانا عصبی تر از پدرم، کسی تا الان ندیدم، ولی یه بار هم رو مادرم دست بلند نمیکرد.مثلا وقتی  سر موضوعی عصبانی میشد داد و هوار میکرد و جوش می آورد، مادرم کلا در سکوت به کاراش میرسید، بعد از آروم شدنش یه چایی می آورد براشون بعد هم همه چی به روال عادی برمیگشت و بلند میشدن دوتایی میرفتن خرید یا مهمانی، ولی اگه مادرم هم میخواست داد و هوار کنه یاجواب بده و یکی به دو کنه تو اوج عصبانیت پدرم، شاید کتک کاری هم دور از ذهن نبود.

خیانت فقط جنسی نیست.خیانت،ذاتا ، طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن لحظه ، کاری کنی ؛ که اگر همسرت و عشقت شاهدت بود نمیکردی...😊
2731
ببین الان بهت بگم باور نمیکنی ما ۷ نفریم، ۴تا دماغ عملی داریم😂 بعد اصلا یه ساعت کلاسم بیشتر نیست ...

ازبچگی بزن بزن رودوس داشتم‌ تا خونه پدر بودیم مامانم نمیذاشت میزنن ناقصت میکنن میمونی رودستم اومدم خونه شوهر میگه رزمی چیه برو بدنسازی 

ازبچگی بزن بزن رودوس داشتم‌ تا خونه پدر بودیم مامانم نمیذاشت میزنن ناقصت میکنن میمونی رودستم اومدم خ ...

الهی خدا

از امشب روش کار کن

میتونی مطمئن باش🥲😉

میترسم بشه چهل سالم توکلاس انگار بانوه هام تمرین میکنم خداااا

این چه حرفیه عزیزم

به جون خودم تو باشگاه ما همه ۲۵ به بالاان

شاید یکی دو نفر ۱۵/۱۶ ساله ام باشه

ما ۳۶ ساله ام داریم حتی

بازم تصمیم نهایی با خودته خانوم)

2738
ما دیگه رومون خیلی تو روی هم باز شده🙁 این اصلا خوب نیست🥺

ماهم همینطور با دوتا بچه کوچیک. 🙂پسر بزرگم سه سالشه  شاهد کتک خوردن منه ,حالا شوهرم باز ی ماه میره جای دور کار میکنه میاد وضعمون اینه ,دلم میخواد شاد باشم خیلی شاااد مثل بقیه بخورم برقصم بگردم خرج کنم ولی...😔

ماهم همینطور با دوتا بچه کوچیک. 🙂پسر بزرگم سه سالشه  شاهد کتک خوردن منه ,حالا شوهرم باز ی ماه ...

همینکارارو کن عزیز دل😊 از کجا میدونی چقدر دیگه عمر میکنی؟! مامانم همیشه بهم میگه خیال میکنی اگه بمیری شوهرت برات دق میکنه؟! نه عزیزم، یه زن دیگه میگیره میاره میزاره جات😂 اونوقت هرچی تو زحمت کشیدی و واسه شوهرت جمع کردی رو اون خرج خوشگذرونی خودش میکنه

واقعاً هم راست میگه، تنها پیشنهادم بهت اینه که اصلاً جوری رفتار نکن که زندگیت بهش بنده😕 به خودت برس و لذت ببر از زندگی. من خودم از این کار نتیجه گرفتم که دارم بهت میگم. اما مشکل من متأسفانه اینه که خیلی احساساتمو بروز میدم و یه مدت که جدی رفتار میکنم بعدش دوباره شُل میشم. اما این بار دیگه کوتاه نمیام.

امروز رفتیم لوازم آرایش خریدم، گرونترینشونو برمیداشتم و فقط میدادم به فروشنده میگفتم بپیچ برام. شوهرمم فقط حساب میکرد😂 بهش نشون دادم که اگه تا حالا صرفه‌جویی و فداکاری کردم به خاطر علاقم بوده وگرنه الان دیگه پشمم نیستی😒 چقد از این کلمه‌ی پشم استفاده کردم امروز🤣

پسر کوچولوی قشنگم❤️ چشم بد دور که هم جانی و هم جانانی🧿😍😘😋