2737
2739
عنوان

باردارم کمردرد و دلدرد گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 130 بازدید | 18 پست

سلام خانمی خوبی  منم تو شرایط شمام 

از یه ور شاغل میخوام یشم ایشاله چن وقته دیگ

از یه طرفم خیلی دوس دارم باردار بشم 

حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                        انقدر بزرگه تنهایی این «زن» که حتی تو دریا نمیشه غرقش کرد

الان سوالم اینه ک شما هم شیف کار میکنین هم بارداری سخت نیس براتون حالت تهوع  ندارین؟

من الان تو دوماهه موندم اگ باردار شم باید یکی دوسال نرم سر کارم  از یه طرفم خیلی دوس دارن دستم بره تو جیب خودم به هیچکس محتاج نباشم

چشم خانواده شوهرمو دارم ک هیچکدوم راضی نبودن من شاغل شم.

اینم بگم دارم مدرک کمک پرستاری میگیریم ۹ ماه دیگ میرم سرکار انشالله. 

تو یکم منو راهنمایی کن چیکار کنم من

حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                        انقدر بزرگه تنهایی این «زن» که حتی تو دریا نمیشه غرقش کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان سوالم اینه ک شما هم شیف کار میکنین هم بارداری سخت نیس براتون حالت تهوع  ندارین؟ من الان ت ...

عزیزم بارداری و شاغل بودن خیلی سخته 

من از روزی که فهمیدم باردارم دکتر برام نامه استراحت پزشکی نوشت خونه استراحت میکنم الان هر ماه برام مینویسه 

بعضی اوقات فکر میکنم اگه بیمارستان دیگه قبول نکنن چیکار کنم چون اینقدر بی حالم که کارای خونه رو هم نمیتونم انجام بدم چه برسه به بیمارستان

🥰😍😍😉🙃
2728