2733
2734
عنوان

یه سوال در مورده دیفن هیدرامین

434 بازدید | 6 پست
پسرم 15ماهم فقط ابریزشه بینی داره.چند ماه پیشم همینطور شده بود دکتر فقط دیفن هیدرامین داد. به نظرتون الانم خودم بهش دیفن هیدرامین بدم. دیگه نبرمش دکتر. علایمه دیگه ای نداره. شاید کمی تب
مهدیارنفس من وباباشه
یه پماد هست به اسم babycold خیلی خوبه برای سرما خوردگیهای خفیف اصلا جلوگریری می کنه از تشدید سرما خوردگی و یا حتی از سرما خوردن بچه ها . براش بگیر بزن زیر گوشاش فوری جواب می گیری
آبتین همه امید من به زندگی ، قوی باش پسرم مثل کوه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم من دخترم دو روز پیش سرما خورد و آتبریزش بینی داشت و بی حال بود من بهش دیفین هیدرامین و شربت سرماخوردگی هر 6 ساعت یا 8 ساعت دادم الان خوب خوب شده و امروز صبح پاشده باهام بازی میکنه 18 ماهشه
“منی” که کنارش “تو” نباشی ، “تومنی” نمی ارزد …