2737
2739
عنوان

با این لباس چی کار کنم؟

448 بازدید | 27 پست

ی مانتو ساده ساده است، تو تنم خوب می‌ایسته، ولی آستین های ساده اش توی ذوق می‌زنه، شبیه لباسای اداریه، راهی ندارید مدل دارش کنم؟ تا زانوم هست...

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میتونی اگر قدش بلنده برات یکم قدش رو کوتاه کنی استینم کوتاه کنی از قدش که در اوردی مچی براش درست کنی 

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺عضو گروه رز بنفش 💜وزن شروع ۷۳💜وزن فعلی ۵۰۰و۷۱💜وزن هدف ۶۰😎😊 توبالا شهر قلبم یه خونه لاتی دا
2728
استینشو کش بزن 

اون قدری گشاد نیس که کش بخوره، خیلی چین نمی‌افتعگه، ولی زیادی ساده است و یه کمی، خیلی کم گشاده

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆
2740

یااینکه ۱۰الی ۱۳سانت استینت رو قیچی کم روش نیش دوزی کن بعد وسط آستینت یه چاک ۳.۴سانتی بدی به آستین وصل کنی 

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺عضو گروه رز بنفش 💜وزن شروع ۷۳💜وزن فعلی ۵۰۰و۷۱💜وزن هدف ۶۰😎😊 توبالا شهر قلبم یه خونه لاتی دا
میتونی اگر قدش بلنده برات یکم قدش رو کوتاه کنی استینم کوتاه کنی از قدش که در اوردی مچی براش درست کنی ...

عکسی از اون مدلی که میگی رو داری برام بفرستی عزیزم؟

سلام بده خیاط

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    

میتونی ۱۵سانت یا ۱۷سانت برش بزنی باز بهم بدوزیش  یه دوخت پایه روش بری ویه پاپیون بزنی دم استینش کش بزنی 

اون قدری گشاد نیس که کش بخوره، خیلی چین نمی‌افتعگه، ولی زیادی ساده است و یه کمی، خیلی کم گشاده

میتونی تیکه دوزی بگیری بدوزی بهش 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد