2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بزنید  مشکلی نیست

سلام گلم 

شما واکسن زدی؟؟ راستی رشتت پزشکیه؟ 

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺

من شنیدم خوب نیست تو شیردهی زده بشه 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2738
سلام گلم  شما واکسن زدی؟؟ راستی رشتت پزشکیه؟

سلام ❤️

خوبین؟ خوب شدین؟ 

بله خداروشکر زدم بالاخره حدودا یک هفته میشه که زدم. 

نه من رشتم مهندسیه. 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
سلام ❤️ خوبین؟ خوب شدین؟  بله خداروشکر زدم بالاخره حدودا یک هفته میشه که زدم.  نه من رش ...

خداروشکر بهترم. به سلامتی چی زدید؟ بین استرا و سینوفارم موندم

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺
خداروشکر بهترم. به سلامتی چی زدید؟ بین استرا و سینوفارم موندم

خب خداروشکر ❤️

من آسترازنکا زدم. 

آسترا بهتره اگه گیرتون اومد بزنید ، یه مقدار عوارضش (تب و درد و....) زیاده و یه درصد بسیار کمی خطر لخته شدن داره که خيلی خيلی نادره. 

خب خداروشکر ❤️ من آسترازنکا زدم.  آسترا بهتره اگه گیرتون اومد بزنید ، یه مقدار عوارضش (تب و د ...

میترسم از عوارضش خیلی بد میگن😥😥من تازگی بهتر شدم میترسم بدنم ضعیف شده باشه داغون شم. قبل واکسن تست دادید؟؟ 

میترسم از عوارضش خیلی بد میگن😥😥من تازگی بهتر شدم میترسم بدنم ضعیف شده باشه داغون شم. قبل واکسن تست ...

نه عوارضش اونقدر ها هم بد نیست. 

آره بدنتون ضعیف شده ممکنه خیلی اذیتتون کنه. اما فقط 24 ساعته. بازم با یه پزشک مشورت کنید. توی مراکز واکسیناسیون هم پزشک دارن میتونید بپرسید. 

نه من تست ندادم. 

نه عوارضش اونقدر ها هم بد نیست.  آره بدنتون ضعیف شده ممکنه خیلی اذیتتون کنه. اما فقط 24 ساعته. ...

مرسی🌼💜

2706