2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
فقط بهت بگم پوستم نابود بود نابود الان بدون ف یلتر اینجوریه😍❤👊

وایی خوشحالت مرسی که به‌هم انرژی دادی🥺لطفا بهم توضیح بده چجوری استفاده کردی و چند وقت طول کشید خشگلم

وایی خوشحالت مرسی که به‌هم انرژی دادی🥺لطفا بهم توضیح بده چجوری استفاده کردی و چند وقت طول کشید خشگل ...

من از بهمن ۹۹ دارم میخورم الان دیگه دارم قطعش میکنم الان هفته ای یکی میخورم تا دوهفته دیگه تموم میشه 

هیچ عوارضی نداره زیر نظر دکتر میخوردم و هرماه مرفتم پیشش و اولاش تاثیری نداشت یعنی تا عید رفتم پیشش گفت بکنش هفته ای ۳ تا چون دوتا میخوردم دیگه تاثیرش رو نشون داد دیگه کلا صورتم جوش نزد مگر وقتایی که پریود میشدم یکی دوتا جوش میزد الانم دیکه کلا نمیزنه فقط پوستت رو خشک میکنه باید همیشه ضد آفتاب و مرطوب کننده بزنی واقعا معجزه میکنه من روزی نبود که صورتم جوش نزنه حدود ۴ سال صورتم جوش میزد الان شده عین آینه😍❤

من تند تایپ میکنم و استاد غلط املایی هستم  اوکی؟؟؟😒😏
وایی خوشحالت مرسی که به‌هم انرژی دادی🥺لطفا بهم توضیح بده چجوری استفاده کردی و چند وقت طول کشید خشگل ...

حتما امتحانش کن عالیه😍👌👌👌👌

من تند تایپ میکنم و استاد غلط املایی هستم  اوکی؟؟؟😒😏
2706