2737
2734
عنوان

بهم گفته خراب

353 بازدید | 27 پست

یکی از خواهر شوهرام طبقه پایین مادرشوهرمه .وصع مالی توپ شوهرش از اول ازمن خوشش نمیومد من منشی مطب برادرشوهرم بودم بارها اومد مطب تیکه انداخت توجمع مهمونی پایین شهربودنمو به روم زد

جهازمو مسخره کرد گعت چوبش اشغال چوبه.و....

امروز خواهرشوهرم اومد خونمون یه بار مچ شوهرمو گرفتم بعد زنگ زدم خواهرشوهرم مشاوره طلاق وازدواجه خلاصه میگه شوهرم گفته این خودش خرابه فلانی گفته چرا اینو گرفتید این باخیلیا بوده یعنی من.منم ب خواهرشوهرم گفتم اون کس کیه بگو باهم بریم پیشش.میگه دایم میگه زن برادرت خرابه 😔😔😔😔😔 ب ولله من باکسی نبودم.هروقتم میبینم توجمع ضایم میکنه😔😔😔😔خواهرشوهرم گفت سرتو دعوامون شده دلم خیلی گرفته بقران من پاکم😔😔😔😔خداخودش میدونه

سالها مثل درختی ک دم نجاریست*** وقت روشن شدن اره وجودم لرزید***ناهماهنگی تقدیر نشان داد به من ***به تقاضای خود اصرار نباید ورزید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عهیی چی بگم دلم گرفت خدایی .خودشون چوبشو میخورن گلم

زیاد عادت ندارم کسیو لایک کنم اگه دیدی لایکت کردم بدون دیدگاهت خیلی ب دلم نشسته که لایک کردم .خاهشا شما هم‌بی دلیل لایکم‌نکن دوست عزیز 
خودش خرابه عزیزم  یا چند نفره ؟

اخه از وقتی مچ شوهرمو گرفتم خواهرشوهرمم رو شوهرش حساس شد فهمید با یکی از مریضاریخته روهم.گفته این سرطانیه شکاکی زن برادر خرابت اینجورت کرده

سالها مثل درختی ک دم نجاریست*** وقت روشن شدن اره وجودم لرزید***ناهماهنگی تقدیر نشان داد به من ***به تقاضای خود اصرار نباید ورزید
عهیی چی بگم دلم گرفت خدایی .خودشون چوبشو میخورن گلم

انقد اشک ریختم خیلی سخته کاری نکنی برات حرف درست کنن

2738

اگه این بار گفت بهش بگو من که از گل پاکترم ..نیاز نیست بنده تایید کنه خدا خودش آگاه این موضوع هست منم کسی که این حرف و میزنه واگذارش کردم به همون خدا ...بعدم بگو طلا که پاکه چه منتش به خاکه ...اصلا ناراحتی نکن خدا بزرگه ...احتمالا از حسادت این رفتارو داره ..این رفتارسو و .بسپارش به خدا ...خوشبخت و عاقبت به خیر باشی انشاالله

خدایا دل هممونو آروم کن 😍آرامش و مهربانی سهم دل هممون آمین 🤲
اخه از وقتی مچ شوهرمو گرفتم خواهرشوهرمم رو شوهرش حساس شد فهمید با یکی از مریضاریخته روهم.گفته این سر ...

ای بی... 

آخه حتما خودش مشکل داره برو تو کارش حتما مچش رو میگیری تا حالا نگرفتی؟

با چه عقلی از خواهرشوهرت مشاوره خواستی      درضمن خواهر شوهرت بیشعوره ک اومده حرفای ...

اشتباه کردم گفتم مشاوره.

خداروخوش نمیا تهمت خراب بودن به کسی بزنی

ای بی...  آخه حتما خودش مشکل داره برو تو کارش حتما مچش رو میگیری تا حالا نگرفتی؟

چرا بایه زن شوهر دار بود خواهرشوهرم فهمیده

چند وقت پیش تو باغ اومد جازیاد بود سر سفره به غیض گفت جانی کیفتو وردار کیفمو هل داد سر سفره بودیم بعد جوری که بقیه بشنون گفت بالاشهره اینجا

2706