2737
2734

خونه من یه سوییت کوچیک ۴۰ متری تو خونه پدرشوهرمه،۶ ساله ازدواج کردم دوتاهم بچه دارم اتاق خوابم ندارم،مثل شما افسردگی گرفتم،اما چاره چیه فقط قصه میخورم،بعد از ۶ سال تازه قسط عروسی تموم شده

اخسنت بهت این حرفها چیه آدم باید تنش سالم باشه

دقیقا همینطوره 

از کوچکترین چیزا شاد میشم و اصلا خودم زندگیم و شوهرمو با هیچکس مقایسه نمیکنم چون این حس حسادت و مقایسه زندگی ادمو نابود میکنه

تو اینستا یه مدت چند تا بلاگرو داشتم دیدم ناخداگاه دارن روم تاثیر بدی میذارن و هی دارم مقایسه میکنم فوری انفالو کردم و دیگه خودمو باکسی مقایسه نکردم 

بلخره هممون ادمیم معلومه که براهمه این حس پیش میاد حالا برا یکی کم و یکی زیاد تر ولی باید جلوشو گرفت این مهمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیگم خونه مهم نیست ،چرا هست  ولی دل خوش خیلی مهم تره  یِ وقتایی یِ قصر هم برا آدم زندان ...

اره درسته 

ولی من دلم میخاد زتدگی تو خونه های ۴۵ متری یا ۶۰ متری رو تجربه کنم با اینکه شاید خیلیا آرزوی خونه منوو داشتع باشن ک تو شمال و ویلاییه و بزرگ و واس خودمونه. اما خب دلیل نمیسه ک بخام مقایسه بکنم ‌ ..دل خوش خیلی مهمتره تا غصه ی خونه نقلی و سادع

دلبر ناب دلم 
خونه من یه سوییت کوچیک ۴۰ متری تو خونه پدرشوهرمه،۶ ساله ازدواج کردم دوتاهم بچه دارم اتاق خوابم ندارم ...

ولی خیلی صبوری من یدونه اتاق دارم افسردگی گرفتم باید اتاق بچه هم داشته باشم

😔😔😔

غصه نداره عزیزم من روزی صد بار میگم خدایا شکرت خونه خودمه خونه مردم نیس اشپزخونم درب و داغونه کابینتش قدیمیه پولمونم نمیرسه کابینتشو عوض کنیم بجاش تن خودمو شوهرم و بچم سلامته پولمون حروم دوا دکتر نمیشه. بجای اینکه خونمو با دیگران مقایسه کنم تعداد سفرایی ک توشون با خونوادم خوش گذروندم تعداد شبایی ک تو بغل شوهرم خوابیدم رو شکرگذاری میکنم😁

میشه برا رسیدن ب خواسته دلم یه صلوات مهمونم کنی... ❣اللهم صل علی محمد وآل محمد❣
2740
خونه من نقلی نیست گلی  در این حد بگم که نه سفید کاری هست نه مبل داریم نه لوستر نه خیلی چیزای د ...

آها متوجه شدم شما رو با استارتر اشتب گرفتم .فک کنم شما گفته بودی خونه من ساده‌س درسته؟

دلبر ناب دلم 
دقیقا همینطوره  از کوچکترین چیزا شاد میشم و اصلا خودم زندگیم و شوهرمو با هیچکس مقایسه نمیکنم چ ...

خوشبحال شوهرت که هم چین زن با درک فهم باشعوری داره همین چیزا داره مردم زندگیشون ارمشون داره ازشون میگیره

آها متوجه شدم شما رو با استارتر اشتب گرفتم .فک کنم شما گفته بودی خونه من ساده‌س درسته؟

آره من گفتم خونمون ساده هست، 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**