2733
2734
عنوان

دلم خیلی گرفته شوهرم رو مخم

191 بازدید | 7 پست

ماشینمون مدل ۸۳ بود خراب شده بود. دیروز درست کرد امروز از سرکار اومده میگه مشورت کردم با همه گفتن مدلش پایین بفروش بعد آگهی زد یه ساعت نشده فروخت میگه چرا قیافه گرفتی حق نداری. ناراحت بشی من از تو ناراحت ترم چاره ندارم گفتم چیکار کنم پاشم برقصم ناراحتم  میگ خیلی ضد حالی ناراحتم هست همش دوست داره رابطه داشته باشیم منم ازش ناراحتم دوست ندارم سمتم بیاد از طرفی هم محل نزاشتنی اذیت می‌کنه الآنم رفته بچرو بخوابونم بیاد سر وقتم اصلا خوشم نمیاد اگ وضع ما این بخاطر بی عرضه گی اون تازه زبومش هم دراز نصف پول ماشین رو من دادم طلای کار کرد خودمو فروختم مادرش زنگ زده فروختی نری طلا بگیری ها نشسته شیش ماه دیگ پول جم کنه بهتر بخره هه صد سال نمیتونه

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهتر میخری نگران نباش

نمیشه پول برای  پیش خونه جم کنه برای ماشین جم کنه برای قسط بده با حقوق کار گری

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 
2728

بگو حداقل طلا بخرید تا ارزش پولتون نیاد پایین

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم...

یا مثلا سکه

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم...
2738