2733
2739
عنوان

نی نی های اردیبهشت 94

| مشاهده متن کامل بحث + 24003 بازدید | 1187 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پری هام 31 روزه اس منم هیچ علائمی ندارم دقیقا مثل شما، منم یه روز مونده به پری ترشحات بی رنگ و رقیق داشتم یه کوچولو هم نوک سینه هام حساس شده و دقیقا مثل شما دردای پری رو داشتم. الان بهترم فقط یه کم که تحرکم بیشتر میشه به نفس نفس میافتم
2742
خوب دیگه .... وقتی دکتره گفته مثبته دیگه خیالت راحت باشه راستش من دفعه اول که آز دادم مطمئن بودم مثبته. اما دکتره گفت سه روز دیگه تکرار کن. روز شنبه که رفتم دوباره آز بدم استرسم خیلی بیشتر از اولین آزمایش بود. دل و جیگرم بالا اومد تا جواب آزو گرفتم. دیگه الان خیالم راحته. دقیقا یک سال تو اقدام بودم تو تحت نظر پزشک هستی؟
من چون از قبل با دکترم هماهنگ بودم، جواب آز اولی رو همون موقع بردم پیشش. برام قرص فولیک نوشت و آسپیرین و شیاف سایکلوژل. جواب دومی رو هم بهش زنگ زدم گفتم که گفت دیگه خیالت راحت باشه.
من ماه چهارم اقدام بودم بله تحت نظر دکترم یعنی رفتم آز های بارداری رو دادم و اوکی بود برام ویتامین و اینا نوشت و آهن ماه پیش رفتم گفتم 3 ماه اقدام کردم نشد گفت عجله نکن 6 ماه صبر کن اگه نشد بهت قرص میدم ولی اصرار کردم برام سونو و آز هورمون نوشت و رفتم دادم که همه چی اوکی بود
خدا جونم خیلی دوستتتتتتتتت دارم ....[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2738
حالا مینا جون نمیدونم از فکر و خیاله یا چیه که شبها راحت نمیخوابم. تا صبح صد بار از خواب بیدار میشم. یه جورایی نیمه خوابم از بس تو آرزوی این روزا بودم باورش برام سخته
منم به شدت خوش خواب بودم. تو بدترین شرایط هم تخت میخوابیدم تا صبح اما دقیقا از روز چهارشنبه که جواب آزم مثبت شده، دیگه نمیتونم راحت بخوابم یعنی جنبه ی روانی داره یا از علائم بارداریه؟
نه فکر کنم جنبه روانیه یه جور شوقه دیگه منم صبح ها از خواب پا میشم استرس دارم معذرت می خوام هی لباس زیرمو نگاه می کنم پری نیومده باشه
خدا جونم خیلی دوستتتتتتتتت دارم ....[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2706