2752
2734
عنوان

کاش بمیرم همه راحت شن

214 بازدید | 10 پست

اگه بمیرم خیلیا خوشحال میشن

چرا مثلا من جای دایی اونی که جوون بود و تو پادگان مرد نمردم؟

چرا من جای بابای اون یکی کاربر نمردم؟

چرا من جای کسایی که واقعا نیازه باشن نمردم؟

کاش صبحو نبینم

آقایون دعوت به دوستی ندن

خره اینجوری نگو ...من چن سال پیش از یه سنی آویزون خدا بودم منو ببر .دیگه این دنیارو نمیخوام .خلاصه اومد وما چن تا میریضی خطری به جونم افتاد حالا هی بخدا میگم گه خوردم علط کردم آخه قربونت برم شوخی کردم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خره اینجوری نگو ...من چن سال پیش از یه سنی آویزون خدا بودم منو ببر .دیگه این دنیارو نمیخوام .خلاصه ا ...

خودمم اینطوری شده بودم ولی الان از همه طرف دارم اذیت میشم تو زندگیم 

آقایون دعوت به دوستی ندن
میکنه یجا ک فکرشم نکنی تو فقط بهش نزدیک شو

همش دارم باهاش حرف میزنم، شایدم اگه تا الان هنوز سرپام به خاطر اینه که همششش دارم باهاش حرف میزنم

آقایون دعوت به دوستی ندن

تو که تا اینجاشو‌ ادامه دادی از اینجا به بعدشم‌ میتونی که از پسش بر بیای بعدم خودکشی خیلی وقته که از مد افتاده اگه میتونی زندگی کن و به همه ثابت کن که واقعا قوی هستی 

- فکر می کردم شخصی نفر سوم این رابطه‌ست ، تلخی داستان جایی بود که فهمیدم من نفر سوم رابطه‌ی تو و او بودم .ּ ⊹ ⏝︶⏝ ⊹ ⏝︶⏝ نامة سماره ٥٦٨  ‌۪ ‌  ‌۪ ‌  حتي من بعداز مرگ  ⏝֯︶‌   تنہا ترىن آدم در بہشٺ بودم   😖                         به اسم کاربریم دقت نکنید همینجوری زدم بیاره یه چیزی😖😁🌟🪞
تو که تا اینجاشو‌ ادامه دادی از اینجا به بعدشم‌ میتونی که از پسش بر بیای بعدم خودکشی خیلی وقته که از ...

نمی‌خوام خودکشی کنم می‌خوام به مرگ طبیعی بمیرم

و فقط به خاطر مشکلات شخصیم‌نیس

کلا حس میکنم رو مخ اطرافیانم هستم اذیتشون میکنم

حس میکنم نباشم زندگیشون راحت تره 

آقایون دعوت به دوستی ندن