2733
2739
عنوان

قرعه کشی قبل ایرانخورو، پژوپارس

80 بازدید | 8 پست

اونایی که برنده شدین ماشیناتونو تحویل گرفتین؟

اگه ن کی میدن

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
دقیقا همونی زمانی ک گفتن تحویل میدن شاید دو روز اینور اونور

من اخه شوهرم برنده شده نمیگه کی تحویلش میدن

کلا ازاولم بهم نگفت برنده شده...

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اخه شوهرم برنده شده نمیگه کی تحویلش میدن کلا ازاولم بهم نگفت برنده شده...

عه چه بد چرا نگه اخه؟

برای خودتون بیشتر زمان بذارید،درسته وقت طلاست ولی شما الماسید❤🌱
2731
عه چه بد چرا نگه اخه؟

کلا اینطوریه همه چیزو پنهون میکنه نامرد

کلا اینطوریه همه چیزو پنهون میکنه نامرد

ببخشید اینو میگم 

منم شوهرم اینجوری بود چون تا ی چیزی میگفت خیلی غر میزدم و اینا ولی الان دیگ هیچی نمیگم میاد همه چیو میگ 

شمام شاید غر میزنین یا مثلا همسرتون فک میکنه شما پیش کسی میرین میگین ؟

برای خودتون بیشتر زمان بذارید،درسته وقت طلاست ولی شما الماسید❤🌱
2738
ببخشید اینو میگم  منم شوهرم اینجوری بود چون تا ی چیزی میگفت خیلی غر میزدم و اینا ولی الان دیگ ...

اره پنهون میکنه غرمیزنم