2733
2734
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 292132 بازدید | 28070 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم این رنگ موهای منه وحدود دوسه سانت ریشه زده. چه شماره از ترکیب رنگهارو استفاده کنم که یه رنگ ماهگونی بلوطی روشن خوشرنگ روموهام دربیاد؟

پسره من دنیای منه نفس مامان دوستت دارم💕🥰
2731
سلام گلم این رنگ موهای منه وحدود دوسه سانت ریشه زده. چه شماره از ترکیب رنگهارو استفاده کنم که یه رنگ ...

سلام عزیزم

اگه این دو تن رنگ یعنی بلوطی و ماهاگونی رو دوست داری بخر روشن ترین شماره شون رو بخر استفاده کن

عکس اول : مسی ، فندقی ، قرمز

عکس دوم : بالیاژ هستش دکلره میخواد

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

سلام ببخشید من موهام پایه بین 6 و 7 هست میخوام موهامو رنگ طبیعی خودش رنگ کنم میشه؟ موهای من سیاه سیاه نیست خودش یکم حالت دودی داره ولی روشن هم نیست چجوری دوباره تیرش کنم هر رنگی میزارم اخرش همین میشه چون قبلا سه صفر گذاشتم ممنون میشم بگی چه رنگی بزارم 

2740
آلبالوجان سلام وقتت بخیرمن موهامومسی وشکلاتی گذاشتم خیلی تن قرمزی داره مثل حناشده میتونم روش دودی ۷ب ...

سلام عزیزم

دودی یا خاکستری ۶ بذار با اکسیدان شش درصد

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
سلام ببخشید من موهام پایه بین 6 و 7 هست میخوام موهامو رنگ طبیعی خودش رنگ کنم میشه؟ موهای من سیاه سیا ...

سلام عزیزم

یه مدت رنگ بذار رنگ رو تکرار کن تا کمتر روشن بشه و به مرور کوتاه کن کم کم

میتونی از ترکیب n4 و شکلاتی کاملا تیره و اکسیدان سه درصد استفاده کنی

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
بله قشنگن وقتی مو حالت دار هست کمتر موها رو خرد می کنیم تا کمتر پف کنه زاویه ها رو پایین تر می گیری ...

ممنونم ازتون جواب دادین کلا به نظرتون چه مدل کوتاهی غیرازاین خوب میشه باویژگیایی که گفتم که همینقد کوتاه وراحت باشه 

خدایا فقط از تو یاری میخواهم..
ممنونم ازتون جواب دادین کلا به نظرتون چه مدل کوتاهی غیرازاین خوب میشه باویژگیایی که گفتم که همینقد ک ...

مدل زیاده عزیزم اسم ندارن باید ژورنال ببینی یا تو نت بگردی

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
مخصوصا دور بینیم

پوستت چرب یا مختلط و باید از محصولات ارایشی و بهداشتی مخصوص پوست چرب و مختلط استفاده کنی. برای اینکه کرم پودر برق نندازه حتما از کرم پودر مخصوص پوست چرب یعنی oil free فاقد روغن استفاده کن و قبل کرم پودر همیشه پوست باید آماده کنی یعنی آبرسان و مرطوب کننده بزنی و حتما از پرایمر استفاده کن

سلام گلم شرمنده من باز مزاحمت شدما من دوتا رنگ ۷.۲۰شرابی خیلی روشن و ۶.۵۵ البالویی روشن دارم دیگه چی بخرم حداقل شبیه این رنگ دربیاد؟

راستی زمینه موهامم طلایی خیلی روشنه

پسره من دنیای منه نفس مامان دوستت دارم💕🥰
2706