2737
2739
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 292119 بازدید | 28070 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانومی من یه لکه رو پوستم اومد چند سال پیش و بزرگ شد به اندازه یک دست تقریبا. هرچی دکتر پوست و طب سنتی و ... فکر کنید رفتم. از داخل کبدمو پاکسازی کردن و ... ولی در نهایت نتیجه گرفتم فقط لایه بردارها و کرم های روشن کننده جواب میدن. شما لایه بردار یا روشن کننده خوب میشناسین؟ گیاهی یا شیمیایی فرقی نمیکنه

مِهرت اجازه داد كه مـــادر بخوانمت يا زهرا(س)❤لطفا برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان ارواحنا فداه صلوات بفرستید ممنونم🌸
2731

سلام آلبالو جون من موهام مشکی و البته نازک و وز هستش دلم میخواد موهامو یه رنگ خوشگل بذارم که اگه نتونستم ریشه هام هم رنگ کنم با همون با همون زمینه مشکی خوشگل شه آخه قصد بارداری دارم اگه خدا بخواد

ببخشید که انقدر پیچیده شد  

عزیزم من امروز ژل ابرو گرفتم ولی اصلا تغییر نمیده مدل ابرومو  😐

عزیزم ژل ابرو در حد خودش و تو مدل های نرمال حالت ابرو رو تغییر میده یعنی بیشتر فیکس میکنه اما ازش انتظار تغییر عجیب ابرو و همزمان بالابردن ابرو و چشم رو نداشته باش

تاریخش رو خوب نگاه کردی؟ نگذشته؟ از جای معتبر خریدی؟

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
سلام خانومی من یه لکه رو پوستم اومد چند سال پیش و بزرگ شد به اندازه یک دست تقریبا. هرچی دکتر پوست و ...

سلام عزیزم.الان اکثر کرم های روشن کننده پایه ی گیاهی دارن حتی صددرصد گیاهی ، ولی خوب اینکه پوست به کدوم کرم جواب بده متفاوته مارک خیلی زیاد داریم مثلا سینره ، گارنیر ، کلین و .... به نظرم فعلا با سینره شروع کن ببین جواب میده یا نه تو محصولات ایرانی سینره خوب جواب میده ولی باید مدام یه مدت استفاده کنی و خوب ماساژ بدی رو پوست بعدش جلوی افتاب هم نری

در کنار کرم ، سیب زمینی رو رنده کن بمال رو لک .... لیموی تازه هم روشن کننده ست ... سفیده تخم مرغ روشن کننده ست .... ماست هم همینطور ... خمیر جوش شیرین هم خوبه به شرطی که پوستت حساسیت نده

ویتامین سی بخور خیلی پوست لازمش داره ،،، الان که فصل پرتقال و لیمو هستش زیاد بخور ، به قولی اون پایه ی پوست و واکنشهاش خیلی خیلی به ویتامین سی احتیاج داره

میوه های قرمز رنگ مثل انار و لبو زیاد بخور ، ویتامین دی و ای بدنت هم کم نباشه چون پوست بهش احتیاج داره

آروم اروم پوست رو ماساژ بده تا از سکون دربیاد و مواد رو بپذیره

نهایت اگه دیگه راهی نبود لیزر کمکت میکنه

ولی حتما نتیجه میگیری حالا اگه خواستی بعدش یه لیزر هم انجام بدی برطرف میشه

بعضی پوستها بدقلق هستن باید کنار بیایم

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
سلام عزيزم برا از بين رفتن وزي مو چيكار كنم واين كه موخوره بره بجوز كراتين و كوتاهي راهي داره؟

سلام عزیزم

اگه ذاتا وز هستش اول از لوسیون های مختلف که داروخونه ها دارن تو مارک های مختلف برای بعد از حمام ، استفاده کن ... اگه نتیجه نداد میتونی بوتاکس کنی کراتین صافی کنی

اگه به خاطر رنگ و دکلره سوخته و وز شده و میریزه یا باید کوتاه کنی یا بری سراغ بوتاکس و کراتین

موخوره باید کوتاه بشه راه دیگه ای نداره

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2738
سلام آلبالو جون من موهام مشکی و البته نازک و وز هستش دلم میخواد موهامو یه رنگ خوشگل بذارم که اگه نتو ...

سلام عزیزم .. به سلامتی

رنگی که به مشکی نزدیک باشه قهوه ای تیره ست و دودی تیره مثلا شماره ۵ با اکسیدان شش درصد خوبه .... ترکیب شکلاتی تیره و دودی ۵ هم خوبه با اکسیدان شش درصد

در غیر این صورت اگه قهوه ای نخوای باید بری سمت خود مشکی مثلا n4 و یا حتی n3 اکسیدان شش درصد

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
سلام عزیزم.الان اکثر کرم های روشن کننده پایه ی گیاهی دارن حتی صددرصد گیاهی ، ولی خوب اینکه پوست به ک ...

خیلی ممنون گلم. این مواد طبیعی رو هم امتخان گردم یکبار ماست مالیدم به لک. یکم که گذشت قرمز شد و پوست یه چند تا خط برجسته قرمز انداخت رو خودس انگار که مثلا با ناخن محکم روش خط انداته باشی بعد 20 دقیقه که شستم خوب شد و میتونم بگم حدود 20 درصد لک تو همون یه بار ماست زدن از بین رفت . میدونین علت اون قرمزی و خط چی بود؟ اابته دفعه های بعدی هم استفاده کردم ولی اونطور زیاد اثر نکرد

مِهرت اجازه داد كه مـــادر بخوانمت يا زهرا(س)❤لطفا برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان ارواحنا فداه صلوات بفرستید ممنونم🌸
سلام عزیزم .. به سلامتی رنگی که به مشکی نزدیک باشه قهوه ای تیره ست و دودی تیره مثلا شماره ۵ با اکسی ...

نظرت در مورد اینکه مش صورتی یا گلبهی تو موهام بندازم چیه(البته با فاصله از ریشه )؟ قدیمی شده؟ 

خیلی ممنون گلم. این مواد طبیعی رو هم امتخان گردم یکبار ماست مالیدم به لک. یکم که گذشت قرمز شد و پوست ...

قرمزی طبیعیه واکنش پوسته مشکلی نداره ، لیموی تازه هم بزنی قرمز میشه همش واکنش پوسته مشکلی نداره اگه احیانا یه وقت سوزش بیش از حد داشته باشه اونوقت نباید بذاریم زیاد رو پوست بمونه .. ماست هم باید شیرین باشه و بعد که زدیم نیم ساعت دراز بکشیم حرف نزنیم و ترجیحا یه موسیقی اروم گوش بدیم که پوست ریلکس کنه ، اگه حرف بزنیم ماست که داره خشک میشه خط میندازه خوب نیست ، بعد که خشک شد عین سفیداب با انگشت میمالیم تا تیکه تیکه بریزه و اینطوری لایه برداری هم کردیم  ابرسانی هم کردیم و از روشن کنندگیش هم استفاده کردیم

روشن کنندگی سیب زمینی هم خیلی بالاست

هفته ای دو بار رو ماست بذار

برای اینکه پوست به ماده ای جواب بده باید مدام پیگیر باشی با یه بار دوبار یا با فاصله ی زیاد اثر نداره

کرم روشن کننده هم همینطوره هر روز باید استفاده بشه ، پوست در کل دیر جواب میده باید مداومت داشت

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
قرمزی طبیعیه واکنش پوسته مشکلی نداره ، لیموی تازه هم بزنی قرمز میشه همش واکنش پوسته مشکلی نداره اگه ...

خیلی ممنون خانومی.

2706