2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عقاید یک دلقک

در مورد زندگی ی دلقک ک افسردس

آدم که حتمن نباید بره دریا تا غرق شه...حتمن که نباید وسط حجم عمیقی از آب دریا باشه که احساس خفگی کنه...گاهی وقتا آدم وسط موزاییک نیم‌ متری هم غرق میشه...توو برگ‌ های یه کتاب چند صفحه‌ ای حس خفگی بهش دست میده...میونِ چند تا عکس رنگی توی گالری...میونِ آهنگ خوش اون‌ روزها...توی گردنبند طرحِ عقرب...حتی وسط پاستای خوشرنگ کافه‌ی میدون شهرداری...می‌دونی که چی می‌گم؟ گاهی وقتا خاطره‌ها خیلی عمیق‌تر از آب‌هایِ توی دریان...راحت‌ تر خفه‌ ت می‌کنن... :)
حالا من اصلا کتابای انگیزشی دوست ندارم میان یه سری چیز میگن که همه میدونن.

😂 انگیزشیم ندوست

دوس دارم وقت میذارم ی کتابی بخونم ک باعث پیشرفتم شه رمان حس میکنم اینطوری نیس اصلا

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟
😂 انگیزشیم ندوست دوس دارم وقت میذارم ی کتابی بخونم ک باعث پیشرفتم شه رمان حس میکنم اینطوری نیس اصل ...

پس چه کتابی دوست داری؟مثال بزن

عزیزم رمانای معروف خارجی که از بهترین نویسنده های جهانن رو با رنانای ابدوغ خیاری و سایت نودهشتیا مقایسه نکن😂😂

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
پس چه کتابی دوست داری؟مثال بزن عزیزم رمانای معروف خارجی که از بهترین نویسنده های جهانن رو با رنانای ...

راه های شفاف اندیشیدن

راز

نبرد من

اینا خیلی باعث پیشرفتم شد

خخخ اونا ک واس ۱۲ساله هاس😂😂

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟
راه های شفاف اندیشیدن راز نبرد من اینا خیلی باعث پیشرفتم شد خخخ اونا ک واس ۱۲ساله هاس😂😂

خب گل اینا هم جز انگیزشی و...هست

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..

مردی به نام اوه👌🏻

ملت عشق 😍

بابا لنگ دراز😁

خواستند ما را دفن کنند، غافل از آنکه ما بذر بودیم...🙂🌱 ☄️گم شده در دنیایی که وجود ندارد!☄️عاشق ادبیات و علاقه‌مند به کتاب‌خوانی 🪐🦋(عاشق و متاهل❤️🍃)
خب گل اینا هم جز انگیزشی و...هست

اع

اخه اونطوری نبود ک بگه شما فلانیددد شما بهترین مخلوقاتین و این چرت و پرتا

مخصوص هنر شفاف اندیشیدن باعث میشه ذهنت و دیدت بازتر بشه و خیلی جاها بهتر عمل کنی

2706