2733
2734

پسر من ۳ سالشه

از اول آلتش کج بود و الانم ادرارش کجه

پیش ارولوژ ببرم یا جراح عمومی؟؟؟

تجربه هاتون از عمل جراحی ممنون میشم بگید.

واگر دکتر خوب تو کرج میشناسید لصفا معرفی کنید

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

خ. ت. ن. ه شده!؟ 

دختر آبانم💖 🌺 میشه یک صلوات براحاجتم بفرستین 🍀 باافتخارمیگم ایرانی ام و شیعه هستم 💟                        من خیلی قوی بامشکلاتم جنگیدم و از دل خاک جوونه زدم 🌱❤ خودمو خیلی دوست دارم😍😂🤗    و شمایی که امضامو میخونی رو هم دوست دارم 😍😍🥳🥳🥳 براتون آرزوی شادکامی ، بهروزی ، موفقیت وعاقبت به خیری دارم  🤲🏻🌺🍀                               ❌ درخواست دوستی ندین👺آخر عاقبت نداره این کارا 😑🤕🙄

اورولوژی باید ببری

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دقیقا پسر منم همین مشکلو داره آلتش یک مقدار‌خیلیییییی کم کجه که مهم نیست و ادرارش هم کج میرفت و با جهش زیاد عملش‌کردیم پیش متخصص مجاری ادراری 

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
ارولوژی خیلی خوب ببر معمولا قبل از سن بلوغ عمل میکنن  بازم اگه ختنه نشده شاید بتونن همون موقع ...

ختنه  شده

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2740
دقیقا پسر منم همین مشکلو داره آلتش یک مقدار‌خیلیییییی کم کجه که مهم نیست و ادرارش هم کج میرفت و با ج ...

ببخشید میشه بیشتر اطلاع بدین ؟

چندسالگیش عمل کردین ؟؟؟ بخاطر ادار کجش یا التش دکتر عمل کرد؟؟

دقیقا پسر منم همین مشکلو داره آلتش یک مقدار‌خیلیییییی کم کجه که مهم نیست و ادرارش هم کج میرفت و با ج ...

تنگی مجاری بود مشکلش یا کجیه آلت ؟؟

ببخشید میشه بیشتر اطلاع بدین ؟ چندسالگیش عمل کردین ؟؟؟ بخاطر ادار کجش یا التش دکتر عمل کرد؟؟

۳ سالگی نه گفت آلتش زیاد کج نیست طبیعیه البته پدرشم همینحوری بوده .... بخاطر ادرارش عمل کردیم گرفتگی مجرای ادراری داره

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
تنگی مجاری بود مشکلش یا کجیه آلت ؟؟

تنگی مجرای ادرار

۳ سالگی نه گفت آلتش زیاد کج نیست طبیعیه البته پدرشم همینحوری بوده .... بخاطر ادرارش عمل کردیم گرفتگی ...

آهااان 

من بردم متخصص ارولوژی و متخصص جراحی کودکان

دکتر اولی گفت قبل از سن بلوغ باید عمل بشه تقریبا ۱۵ سالگی 

دکتر دومی فوری نامه اتاق عمل نوشت 

ولی بین این دوتا دکتر تجربه اولی خیلی بیشتر بود 

بازم موندم 😔

تنگی مجرای ادرار

پسر من ادرارش تیز نیست ،طبق تحقیقاتم تو نت کجی و چرخش سر آلت داره

عمل تنگی مجاری راحتتره

2706