2737
2739
عنوان

بیمه درمان تکمیلی سامان

6932 بازدید | 30 پست

سلام دوستان عزیزم 

میخوام راجب بیمه درمان بهاتون صحبت کنم 

از مزایاش با خبرین ؟کسی استفاده کرده؟میدونین که تمام هزینه بارداری نازایی دندان پزشکی ویزیت دارو رو پرداخت میکنه؟

همچنین شما میتونید که خانواده خودتون رو هم بیمه کنید با تخفیفات بالا

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشین 

02144061055

02144091968

09927361418

همچین چیزی اصلا درست نیست ک تمام هزینه ها رو تقبل کنه 

تو بارداری و نازایی کلی داروی خارجی تجویز میشه ک تحت پوشش هیچ بیمه ای نیس 

من خودم بیمه تکمیلی نیروهای مسلح دارم ک پوشش دهیش فوق العاده س 

ولی بازم خیلی چیزا تو تعرفه نیست و ازاد حساب میشه 

پس .......🤓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام درباره بیمه تکمیلی هم میشه توضیح بدید ؟ برای زایمان از چقدر قبل باید اقدام کنن؟

سلام عزیزم برای بارداری پیش از اقدام به بارداری خودتون رو بیمه تکمیلی کنید چون دوره انتظار داره 

بیمه درمان تکمیلی هم پوشش ها و سقف تعهدات بالایی داره که شما با توجه به بودجه خودتون طرحهاش روانتخاب میکنید 

برای راهنمایی کامل مشاورین ما در خدمت شما هستن:

02144091968

02144061055

واتس اپ (09927361418)

2728
همچین چیزی اصلا درست نیست ک تمام هزینه ها رو تقبل کنه  تو بارداری و نازایی کلی داروی خارجی تجو ...

عزیزم سعی کنید اطلاعاتتون رو راجب بیمه سامان و طرح هایی که جدیدا برای خانواده ارائه میده بالا ببرید و به بقیه دوستان اطلاعات اشتباه ندین با تشکر

عزیزم سعی کنید اطلاعاتتون رو راجب بیمه سامان و طرح هایی که جدیدا برای خانواده ارائه میده بالا ببرید ...

عزیزم من اطلاعاتم بالاس

ن ویزیتور جایی هستم ن نمایندگی بیمه رو دارم

ن مسئول تبلیغاتشون 

چیزی و ک درباره ش اطلاعات دارم و میگم 

برامم ن براورد مالی داره ن استفاده خاصی😎

این چیزایی ک شما فرمودین هیچ کدوم تحت پوشش نیست چون همه ش ازاد حساب میشه

دیگه قضاوت با بقیه کاربرا😊

2738
ما یه بیمه کرونای سامان کردیم اصلا راضی نیستم  

هرچیزی که شما انتخاب کردین و راضی نبودین انتخابش دست خودتون بوده دوست عزیز

چون بیمه کرونا سامان طرح هاش مختلفه و شما خودتون این طرح هارو انتخاب میکنید پس نمیتونیم بگیم کلا بیمه سامان خوب نیست 

احتمالا انتخاب طرح شما مناسب نبوده 

پس بهتره که یکم جوانب رو بسنجیم و سنجیده صحبت کنیم با تشکر

عزیزم من اطلاعاتم بالاس ن ویزیتور جایی هستم ن نمایندگی بیمه رو دارم ن مسئول تبلیغاتشون  چ ...

عزیزم کلیه این پوشش ها شاملش میشه شما که نماینده و کارشناس بیمه نیستین بهتره بزارین متخصص این کار کاره خودش رو بکنه و اطلاعاتش رو در اختیار بقیه دوستان قرار بده چون ما چیزی که برخلاف این ها باشه اعلام نمیکنیم و شما هم قطعا اطلاعاتت بالاتر از یه کارشناس بیمه نیست  

اگر لازم باشه  برای ثابت شدن صحت های صحبت هامون و همچنین اطلاعات ناکافی شما مدارک موجود هست دوست عزیز 

عزیزم کلیه این پوشش ها شاملش میشه شما که نماینده و کارشناس بیمه نیستین بهتره بزارین متخصص این کار کا ...

عزیزم

کابر بالایی ی نمونه از هزاران هزار نفری ک تحت پوشش این بیمه و حرفای طلایی قرار گرفتن

شما خودت میگی انتخابتون درست نبوده

خب پس یا زمانی ک تحت پوشش قرار گرفتن کسی اطلاعات کافی بهشون نداده

یا خلاصه بیمه ی جاهایی واقعا کارایی نداره و ماهرچی و انتخاب کنیم

میگین ک ن اینا ک طرح معمولیه باید اون طلایی و همه چی تموم و انتخاب کنین و کلی بابتش هزینه بدین

در عمل و موقع استفاده ب دردم نمیخوره😎

اگه انصاف باشه این وسط میتونین بگین اره خب همه بیمه ها ی نقطه ضعفی دارن

ن اینکه .....

چیزی ک مشخصه تو این مملکت هیچ بیمه ای پوشش دهی 100%نداره

همه ش شعاره

من میگم خودم بیمه نیروهای مسلح دارم 

بیمه ای ک تو کل کشور هم بیمارستان تخصصی واسه ش زدن هم پوشش دهیش عالیه 

دیگه از بیمه خصوصی چ انتظاری هس..

اگه قرار ب تعریفه ک خب بگین ما نظر منفی ندیم 

ولی اگه قرار ب اطلاعات دادن و این حرفاس

انتقادپذیر باشین و با مدرک حرف بزنین 

ن اینکه فقط ی طرفه بکوبین 

روزخوش😎

بیمه تکمیلی انفرادی سامان داشتیم و امسال هم مجدد این بیمه رو برا همسرم خریداری کردیم ولی متاسفانه هم گرون شده و هم تعهداتشون و کمتر کردن ! 

مثلا حدود دوماهه فیش های پرداختی هزینه های درمانی و به دفتر بیمه تحویل دادیم جهت دریافت هزینه ها ولی هنوز هیچ خبری از واریز خسارت نیست! در صورتیکه سالهای پیش ظرف مدت نهایت 10 روز واریز میکردن

بیمه تکمیلی انفرادی سامان داشتیم و امسال هم مجدد این بیمه رو برا همسرم خریداری کردیم ولی متاسفانه هم ...

عزیزم رسیدگی کردن نمایندگی های مختلف بیمه با هم متفاوت هست یکی زودتر یکی دیرتر 

عزیزم رسیدگی کردن نمایندگی های مختلف بیمه با هم متفاوت هست یکی زودتر یکی دیرتر 

خب همون نمایندگی سالهای پیش بهتر و زودتر خدمات میدادن 

به هر حال بیمه سامان چون تکمیلی انفرادی داره خیلی خوبه و نسبتا به صرفه است مخصوصا برای خدمات بستری 

دوست عزیز لطفا جهت بهبود اعتماد مشتریان خدمات و تعهدات تون و حفظ کنید و سرعت پرداخت ها رو افزایش بدید 

اگر شما بیمه گذار یا ویزیتو  شرکت  هستید حتما نظر منو به دفتر بیمه انتقال بدین با تشکر 

2706