2737
2734

من😂😂😂دریغ از ی کیلو.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حاله زوده . در صمن بچه سالم باشه شما وزن نگیری بهتر . من کلا ۶ کیلو اصافه کردم . اونم از ماه ۵ بعد مشخص شد .همسایم که نفهمید اصلا باردارم . خانومه میگفت کی باردار شدی من ندیدم😊😊بهتر برای شما . حالا بعد زایمان گیر این میفتی شما کی وزن کم کردین😄😄والا 

2738
چند هفته اید

دخترم بدنیا اومده الان ۱۱ ماهشه.دومی رو هم باردارم.۱۳ هفتمه. سر هردو اصلا وزن اضافه نکردم.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
حاله زوده . در صمن بچه سالم باشه شما وزن نگیری بهتر . من کلا ۶ کیلو اصافه کردم . اونم از ماه ۵ بعد م ...

نه نگران بچه هام میگم کم وزن نشن یه وقت 

اخه هرکی دیدم یه عالم چاق شده میگم نکنه تاثیر بذاره

پس ربطی نداره

ن اصلا دکترم‌گفت ربطی نداره تازه هرچی لاغرتر بمونی بچت درشتتره چون هرچی بخوری ب بچه اضاف میشه ن ب خودت

یکی باشه مثل (((گوگل))) ک وقتی ميگي ..پ.. سریع بگه           پول ؟ پاریس؟پیتزا؟پدرشو دربیارم؟
اخه خیلی نمی خورم 

کم بخوری عیب نداره .مهم اینه درست بخوری . به هیچ وجه بیکیت میسکیت کیک اصلا اصلا . فقطکزن بیخود میده . فست فود فقط وزن بیخود میده . میگن عیب نداره سوسی کالباس حالا کم بخوری ولی من لب نزدم . جدای ناسالمیش برای چاقی خودم نخوردم.سالم بخور . کم هم خوردی عیب نداره . بچه بیشترین وزن رو ماه اخر میگیره . که مایعات و پروتین هست . در صمن بستی این چیزا هم نخور . من که لب نزدم.بیخود میگن بستی وزن میده . بستی مادر رو چاق میکنه و الا بچه با پروتین و مایعات وزن میگیره

2706