2752
2734
عنوان

لطفا کمک کنید ....

344 بازدید | 4 پست
سلام مامانهای خوب..........من یه پسر 2سال و8 ماهه دارم که بسیار به من وابستست...به طوری که حتی پیش باباش هم گاهی اوقات نمیره...چند روز هم بردمش مهد به هیچ عنوان ازم جدا نشد....لطفا اگه کسی نینیش این مشکل رو داشته کمک کنه ...به نظرتون من چکار کنم... ایا کسی میدونه تو منطقه 7 کارگاه اموزشی مادر و کودک هست یا نه...میگم ببرمش این جور جاها شاید بهتر شه....لطفا هر کسی میدونه کمک کنه ممنون........
آخه معمولابچه هایی که مدت زیادشیرمادرمیخورن وابسته ترن..پسرمن تا14ماهگی شیرمومیخورد..وابسته هست به من واین طبیعیه..اماپیش باباش به احتی میمونه..اگه من برم بیرون شهرستان هم که میریم خونه خاله هاشم چندساعتی میره
مابراین درنه پی حشمت وجاه آمده ایم***ازبدحادثه اینجابه پناه آمده ایم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی کلادرارتباط زیادبودن باافرادنی نی روازاین وابستگی درمیاره..خونه مامان که بیشتربری..مهدببری پارک بیشتربری..
مابراین درنه پی حشمت وجاه آمده ایم***ازبدحادثه اینجابه پناه آمده ایم
2731
سلام اسفندجان...نه پسرم اتفاقا شیر خشک هم خورده...ولی خیلی خیلی به من وابستست...مشکل من هم همین جاست که ما کسی رو تهران نداریم و خونوادمون هم شهرستانن که بچه رو در طول روز چند ساعت پیششون بزارم..........تا یه کم عادت کنه.....