2737
2739
عنوان

غذاهای پر ریزون قرتی پرتی😋+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 206447 بازدید | 1721 پست
طریقه زدم کردن زعفران رو هم کدبانوهای گل اگه میشه بگین ممنون مهربونا🌷🌷🌷🌷

کلا ب زعفران باید شوک وارد شده.یا ی تیکه یخ بنداز تو ظرفیت بریز تو آب جوش یا در حال جوش.آب خیلی کم

خودت باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کدبانو ها.سینی ساندویچ ساز من انگار خط افتاده.نوت تست میچسبه بهش.چ کنم؟!؟؟ چرب هم کردم باز چسبید.خی ...

عزیزم کیفیتشو از دست داده..دیگ استفاده نکن..هربار استفاده بکنی همینه، جدا کن.ببر دم مغازه،براش قالب جدید بخر.

همه دستگاها همینطورن.

خوب مشكلم همون خميرشه جه مدلي درست كنم

خمیر آماده بخر راحت تره

من مارک ۹۵۹۵ میخرم خوبه

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
2728
طرز تهیه خمیر پیتزاتو میگی باخودشو

سلام عزیزم خوبی من خمیرشو با اب ولرم و خمیر مایه و روغن یه مقدار زیاد وارد درست میکنم ونمک وقتی خمیر اماده شد میزارم داخل تابه نسوز خلاصه سس قرمز و پنیر میزنم بعدش مرغ وقارچ وفلفل دلمه و ذرتم اگه داشته باشم که بهتر بعد گوجه و اینام که اختیاریه میذارم البته من داخل تنور گازی میپزم فر و...... ندارم 

2740
چه پذیراییتون خاصه😊🤗 مثلا برای تنقلات سر سفره میشینید یا واسه هر کسی خورش و برنج تو یه ظرف جدا م ...

فکر کنم سفره یلداشون باشه🤔

ولی اینکه تو بشقاب واسشون غذا میکشن خیلی باحال بود

گیشدیری دیرین ماااشالاا🥳ماااشالا آی ماشالااا💃💃💃

این رون مرغ؟ 

دستورشو میدی

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖
2706