2733
2734
دوستان من مدارکم رو بردم دادم به تامین اجتماعی . میخواستم بدونم چقدر طول میکشه تا پولم رو بدن ؟ همش رو یه جا میدن یا تیکه تیکه؟ چه طوری از نحوه حساب کتابشون مطلع بشم ؟ البته بهم گفتن چه جوری محاسبه میشه اما چون پول استعلاجی و مرخصی زایمانم رو می خوام با هم بگیرم میگم نکنه اشتباه کنن می خواستم بدونم فیشی چیزی نمیدن؟
شما میتونستی ماهیانه بگیری و یک ماه بعد از بازگشت به کار بهت همه رو یکجا میدن
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
اگر رسمی هستی کل و اگر قراردادی هستی 80 درصد
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم من زمان زایمانم قراردادی بودم 80 درصد گرفتم سال 88 نه فیش نمیدن بهت
الهی موفق باشی
2738
یه سوال دیگه آخرش یعنی کی میدن؟ بعد از 6 ماه
خدایا من همه اتفاقات خوب زندگیم رو مدیون تو هستم و اتفاقات بد رو ناشی از جهالت خودم می دونم..... خدایا همسرم رو فقط به خودت میسپارم و ازت می خوام ارامش من رو زیاد کنی.
حدیث دوندگی زیاد داره؟
خدایا من همه اتفاقات خوب زندگیم رو مدیون تو هستم و اتفاقات بد رو ناشی از جهالت خودم می دونم..... خدایا همسرم رو فقط به خودت میسپارم و ازت می خوام ارامش من رو زیاد کنی.