2733
2734
عنوان

دلتنگم

276 بازدید | 30 پست

بعد از طلاقم خیلی تنها شدم خواستگار خوب کدب دلم بشینه ندارم دیگه خسته شدم.

دوستام همه بعد از طلاق شون با ی ادم درست آشنا شدن و دارن زندگی میکنن من تنهام.

حتی سر کار هم میرم ولی ی ادم درست نیومده اصلا نیست بخداا .

من چکار کنم ب نظرتون 

گفتین برم سر کار ولی بازم احساس تنهایی دارم.

قد مزخرفم بلنده ۱۷۰و خواستگار ک یکی بود قدش از من کوتاه تره چکار کنم حالا ب نظرتون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ای خدا تو هم مثل من شانس گندت درازی😂😂😂😂 اکثر پسرای خوشتیپ هم قد کوتاهن یا دقیقا هم قدن و ادم نمی ...

کاش همقدم بود کنار میومدم باهاش 

متاسفانه خیلی از من کوتاه تره ۱۶۰اونه

ای خدا تو هم مثل من شانس گندت درازی😂😂😂😂 اکثر پسرای خوشتیپ هم قد کوتاهن یا دقیقا هم قدن و ادم نمی ...

اخ زدی تو خال 

دوست پسر منم ۱۷۴ قدش من ۱۶۸ 

اختلاف قدیمون خیلی کمههه🥺

2738
اخ زدی تو خال  دوست پسر منم ۱۷۴ قدش من ۱۶۸  اختلاف قدیمون خیلی کمههه🥺

بابا بچسپ من از خدام بود همقدم بود ولی از من کوتاه تره نمیتونم کنار بیام با این قضیه 

شوهر چیزی نیست فردا عوضش کنیم

دلتون باید بهم نزدیک باشه نه قدتون

نمیتونم کنار بیام با این فضیه.

خانواده ام میگن مهم نیست ازت کوتاه تره میگن شاید دیگه اصلا همچین چیزی برات پیش نیاد همچین موقعیتی برات پیش نیاد .

میگن دیگه سنت داره میره بالا اینو رد نکن ولی من چکار کنم بخدا😔

خوب صبر كن شايد يكى بياد كه باهاش خوشبخت شى 

منم میگم صبر میکنم بلاخره من میخوام باب میلم باشه برای همخوابی و نزدیکی اذیت نشم .

من و این پسره فقط با هم دوست بودیم حالا اون میگه میان خواستگاری ولی من نمیتونم برا ازدواج باهاش باشم .

فقط بخاطر این‌ک قدش از من کوتاه تره وگر ن صورتش خوبه وضع مالیشم خوبه ولی قد من بلنده ۱۷۰اون ۱۶۴

منم میگم صبر میکنم بلاخره من میخوام باب میلم باشه برای همخوابی و نزدیکی اذیت نشم . من و این پسره فق ...

عاخه همه چى قد نيس كه دلش پاك باشه فقط 

. وقتے ارزش واقعے خودت رو بفهمے، ديگہ بہ ڪسے تخفيف نميدے...❣︎
نمیتونم کنار بیام با این فضیه. خانواده ام میگن مهم نیست ازت کوتاه تره میگن شاید دیگه اصلا همچین چیز ...

اول و آخر تصمیم گیرنده خود شمایی،کسی نمیتونه خودش جای شما بزاره

2706