2737
2734
عنوان

کاش فکر نکنیم بدبختی فقط مال مردمه

1342 بازدید | 62 پست

چند بار تا حالا تاپیکهایی دیدم که میگن برادر شوهرم معلول ذهنی ازش میترسم. نامزدم خواهر معلول داره میخوام بگم بعد از پدر و مادرت من نگهش نمیدارم. یه لحظه فکر کنین شاید بچه شما هم اینجور بود. آیا این حرفها آزارتون نمیداد‌ ؟ بخدا ما که بچه معلول داریم نه از کره مریخ اومدیم نه شمر و خولیم. قسمتمون این بوده . اینقد با زبون و رفتار ما رو نرنجونین. میریم بیرون پدرمونو در میارن . ما پدر و مادر هیچ. بچه های سالممون چه گناهی کردن؟ کمی از آه کسی که جز خدا کسیو نداره بترسین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

چی میگی خواهر.... میبینن پدرو مادر طرف سالمن..... 

بعد..... تاپیکشو زده بودن هاااااا..... استارتر میگفت کاش پدر شوهرم نمیره وگرنه کی میخواد از مادرشوهرم مواطبت کنه..... تقریبا همچین چیزی بود...... 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738
درکتون میکنم برای پدر و مادر اون بچه خیلی سخت تره مخصوصا وقتی میبرنش بیرون میتونم بگم آدم زیر نگاه ه ...

دوستم دخترم کم توان ذهنیه. تو مترو کسی بغل دستش نمیشه. خودم که دیگه سالهاست از دست مردم بچمو سوار مترو نمیکنم. بالا سر بچه دوستم یه زن جوون و شوهرش ایستادن مرده گفته بشین . یعنی بغل دست دختر دوستم. زنه با ناز گفته وا نه من از میترسم. دوستها روزها گریه میکرد. 

درکتون میکنم برای پدر و مادر اون بچه خیلی سخت تره مخصوصا وقتی میبرنش بیرون میتونم بگم آدم زیر نگاه ه ...

واقعاً..... یه بچه ی سالم گریه میکنه صد نففر بهشون چپ چپ نگاه میکنن.... انگار خودشون بچه نداشتن نمیدونن اخلاق بچه چه جوریه.... وای به حالی که بچه مشکلی هم داشته باشه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
واقعاً..... یه بچه ی سالم گریه میکنه صد نففر بهشون چپ چپ نگاه میکنن.... انگار خودشون بچه نداشتن نمید ...

تو مترو همه بلند بلند حرف میزدن. میخندیدن. پسر من چون اوتیسمه یه کف زد . هزار نفر میگفتن هیش .  انقد دلم میشکست. 

دوستم دخترم کم توان ذهنیه. تو مترو کسی بغل دستش نمیشه. خودم که دیگه سالهاست از دست مردم بچمو سوار مت ...

منم یکی از اقوام نزدیکمون معلول ذهنیه بچه هم هست تو خیابون که بودیم مردم ازش میترسیدن و رفتار های بدی داشتن من که جای پدر و مادرش نبودم اعصابم نابود شده بود دیگه ببینید خانوادش تو اون لحظه چی کشیدن 

منم یکی از اقوام نزدیکمون معلول ذهنیه بچه هم هست تو خیابون که بودیم مردم ازش میترسیدن و رفتار های بد ...

قبل از کرونا میرفتیم رستوران انقد نگامون میکردن . دیگه گفتیم میاریم خونه. 

قبل از کرونا میرفتیم رستوران انقد نگامون میکردن . دیگه گفتیم میاریم خونه. 

نه اتفاقا این کارو نکنید سعی نکنید قایمش کنید .از داشتن چنین بچه هایی اصلا خجالت نکشید بهش اعتماد به نفس بدید.اون بچه هم بالاخره آدمه دیگه نه ؟اونم حق زندگی داره 🙂 

2706