2733
2739
منم همش منتظر بودم🤕 ولی خیلی دکتر رفتم هم خودم هم شوهرم دیگه به آی یو آی رو آوردیم👌 ...

من خیلی دکتر نمیرم الان نزدیک سه سال اقدامم‌ این بار برم دکتر میفرسته عکس رنگی حتما 

آی یو آی چطوری هزینه اش چقدر میشه؟

من خیلی دکتر نمیرم الان نزدیک سه سال اقدامم‌ این بار برم دکتر میفرسته عکس رنگی حتما  آی یو آی ...

.

.

بیمه من سلامته بدرد نمیخوره اصلا با آزاد فرق زیادی نداره برای عکس رنگی فقط ۶۲۰ + ۷۰ آزمایش بارداری + ۸۰ وسایل عکس رنگی که پای خودته☹☹☹

یه چکاپ کاملم باید بدی ۶۲۰ تومن شد واسه من❤

آی یو آی هم ۱۸۰۰ کنار بزار🤌🌺

حالا قبلشم باید ۲ بار سونو بشی و قرص و آمپول های سینال اف و hcg بخری اونم حدااااقل  ۵۰۰ در نظر بگیر🙄

صبا جونم چرا کاربریت ترکیده ...‌😮‍💨😮‍💨 اکانت جدید ساختی حتما بیا نی نی سایت و بهم پیام بده منتظرم .... خیلی بابت تو و زهرا ناراحتم ، چون از جفتتون بی خبرم ....💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی دکتر نمیرم الان نزدیک سه سال اقدامم‌ این بار برم دکتر میفرسته عکس رنگی حتما  آی یو آی ...

اشتباه میکنی حتما برو 🤕🤕

دیگه ۳ سال گذشت وقت زیادیه😪

نمیدونم چندسالته منتها❤

نباید زمان از دست بدی🌺

هرچی سنت بره بالاتر سخت تره🌹

صبا جونم چرا کاربریت ترکیده ...‌😮‍💨😮‍💨 اکانت جدید ساختی حتما بیا نی نی سایت و بهم پیام بده منتظرم .... خیلی بابت تو و زهرا ناراحتم ، چون از جفتتون بی خبرم ....💔💔
2731
یک ماه رفتم ۲۲ سالگی

عه از منم کوچیکتری که❤😘

تقریبا همسن صبا هستی😍

صبا هم ماه پیش بامن آی یو آی کرد

واسه جفتمون منفی شد😪😪😪😪

@عشقم_خانوادم    

شما آ یو آی انجام دادی؟

آره❤

اولی ماه پیش🤕

دومی همین شنبه ۱۳ ام آذر ❤

. . بیمه من سلامته بدرد نمیخوره اصلا با آزاد فرق زیادی نداره برای عکس رنگی فقط ۶۲۰ + ۷۰ آزما ...

@آیلار1378    

نمیدونم دیدی یا نه

جواب سوالتم دادم❤

2738
الهی عزیزم انشاالله طبیعی باردار شین اونم دوقلو😍

دعا میکنی یا نفرین 👌👌☹☹🤣🤣

مرسی گلم همچنین🌹🌹🌹

انشالله قسمت همه بچهای این تاپیک باشه🥰🌺

بله عزیزم دیدم من بیمه تامین اجتماعی دارم

چه بهترررررر🌺🌺🌺

البته اینم بگمااا گلم اصلا نگران  هزینه هاش نباش

خدا خودش پولشو میرسونه بمن ثابت شد🤌📿📿

من اصلا این آی یو آی دومی رو از کارتم برنداشتم😅

یه پولی دستم اومد خرج نی نی آیندم کردم🤌😂

انشالله که توام مامان بشی زهرا جون 😍😍🌺🌺🌺

بس انتظار کشیدم تعداد برام فرق نداره😍 شما چندسالتونه چند وقته اقدامی؟

۱۵ سالمه 😑😑😅😅🤣🤣

نه جدی جدی

من تازه رفتم توی ۲۶ سالگی🥰🌹

چندوقت دیگه ۲ سال میشه اقدامم

هنوز ۲ سال نشده گلم❤

مشکلم اسپرم همسرمه تعداد و تحرک🙄