2737
2734
سلام عزیزم شما انجام دادی درد داشت؟؟؟ من سرچ کردم تاپیک شما بالا اومد❤ منم امروز باید عکس رنگی انج ...

آره انجام دادم

اصلا استرس به دلت راه نده تموم میشه میره،بعدش دیگ دردش یادت هم نمیاد،فقط وقتی ک ماده حاجب تزریق میکنه در حد دو دقیقه درد داره،اونم البته بعضیا درد ندارن ولی واس من خیلییی درد داشت ک بعدش تموم شد انگار ک ن انگار،برو انجام بده خیالت راحت شه

آره انجام دادم اصلا استرس به دلت راه نده تموم میشه میره،بعدش دیگ دردش یادت هم نمیاد،فقط وقتی ک ماده ...

عزیزم من خیلی درد داشتم

خیلی خیلی گریه کردم😔😔

الان رسیدم خونه شیاف گذاشتم دراز کشیدم

هنوز لباسمم عوض نکردم با همون لباسم😪

خیلی اذیت شدم ولی خداروشکر 😍😍

هم سونوم عالی بود ، هم چسبندگی هیچی نداشتم

دکتر گفت رحمت خیلی عالیه😍😍

تعجب کرده بود چرا باردار نشدم گفت همسرم

مشکل اسپرم داره .

صبا جونم چرا کاربریت ترکیده ...‌😮‍💨😮‍💨 اکانت جدید ساختی حتما بیا نی نی سایت و بهم پیام بده منتظرم .... خیلی بابت تو و زهرا ناراحتم ، چون از جفتتون بی خبرم ....💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره انجام دادم اصلا استرس به دلت راه نده تموم میشه میره،بعدش دیگ دردش یادت هم نمیاد،فقط وقتی ک ماده ...

خانومایی که بامن بودن هم

یکیش اصلا درد نداشت و خوش و خندون بود😁

من و ۲ تای دیگه از درد مردیم😤😤😤😭😭

البته اون خانمی که درد نداشت سنش بالا بود

نمیدونم شاید ربطی نداشته باشه ولی از ماها

بزرگتر بود☹☹☹

آخرسرم یه درد عجیب مثل شکم درد پریودی گرفتم

که وقتی کارش تموم شد بهتر شدم ولی پاهام میلرزید

نزاشتن از رو تخت بلندشم و مفنامیک اسیدم خوردم😓

صبا جونم چرا کاربریت ترکیده ...‌😮‍💨😮‍💨 اکانت جدید ساختی حتما بیا نی نی سایت و بهم پیام بده منتظرم .... خیلی بابت تو و زهرا ناراحتم ، چون از جفتتون بی خبرم ....💔💔
2731
عزیزم من خیلی درد داشتم خیلی خیلی گریه کردم😔😔 الان رسیدم خونه شیاف گذاشتم دراز کشیدم هنوز لب ...

آره منم وحشتناک بود دردش،بعدشم گفتن هر دو لوله بازه خداروشکر

شما همسرت آزمایش داد؟

خانومایی که بامن بودن هم یکیش اصلا درد نداشت و خوش و خندون بود😁 من و ۲ تای دیگه از درد مردیم😤 ...

منم یک سال و نیم ک باردار نمیشم☹️بدون علت هم سونو هام خوب بود هم آزمایش همسرم خوب بوده خداروشکر،عکس رنگی هم ک گفتن خوبه،،نمی‌دونم آخه چرا باردار نمیشم☹️

آره منم وحشتناک بود دردش،بعدشم گفتن هر دو لوله بازه خداروشکر شما همسرت آزمایش داد؟

سلام قشنگم🍁

ببخش الان پیاماتو دیدم😍🍁

آره گلی بهت گفتم همسرم مشکل اسپرم داره

تعداد اسپرمش ۱۵ میلیونه براهمین نمیشه🍁

2738
منم یک سال و نیم ک باردار نمیشم☹️بدون علت هم سونو هام خوب بود هم آزمایش همسرم خوب بوده خداروشکر،عکس ...

چرا مثل من نمیری ناباروری؟؟؟❤

منم دیر اقدام کردم مثل من نباش🥺

مثل من تومطب دکترا وقت کشی نکن

دکترا همشون ازآب گل آلود ماهی میگیرن😤

فقط فکرخودشونن و تورو راهنمایی نمیکنن

برو یه بار آی یو آی کن اگه مشکلی ندارین

انشالله حتما بار اول میگیره و باردار میشی😍🌺

این ماه اقدام میکنی؟

نه گلم ❤❤🌹🌹🌺🌺

دکتر گفت اگه خونریزیت تموم شد

میتونی رابطه داشته باشی

ولی اقدام برای بارداری نکن چون اشعه داره🌺

گفت بزاروقتی پریود شدی ازماه بعد اقدامتوشروع کن🍁

به حال من که فرقی نداره نمیشه دیگه☹☹☹

دکترام میگفتن با این اسپرم کم طبیعی باردار نمیشی 

ولی جالبه بدونی بدنم بهش واکنش نشون میداد

زیردلم تیرمیکشید😁 ولی مشکل اینجاس پریودم خیلی

مرتبه و اصلا به هیچ عنوان حتی یروزم عقب نمیفته😐

من که یه آزمایش کلی دیگه هم دارم

قراره اونم بدم😤

بعد روز اول پریود برم پیش دکتر ناباروری😪

ماه پیشم سونو واژینال انجام داد

بهش گفتم خانم دکتر بخدا من قبلا هم اینو

انجام دادم تخمدان هام هیچ مشکلی نداره

گفت نه باید دوباره انجام بشه ببینم

دید گفت تخمدان هات کاملا نرماله🍁

گفت ۲ بار برات آی یو آی میکنم اگه نشد

ای وی اف میکنیم 🍁

حالا قراره با چکاپ خودم و آزمایش اسپرم جدید

و عکس رنگی

۳۰ ام ( روز اول پریودم ) برم پیشش☹☹☹

انشالله جفتمون بزودی مامان بشیم دوستم🥺😍❤

من که یه آزمایش کلی دیگه هم دارم قراره اونم بدم😤 بعد روز اول پریود برم پیش دکتر ناباروری😪 ما ...

عزیزم،الهی ک این سری باردار میشی،،من بعد این ک خونریزی نداشتم اقدام کردم آخه دکترم گفت اقدام کن

حالا منتظرم ببینم این ماه چی میشه

چرا مثل من نمیری ناباروری؟؟؟❤ منم دیر اقدام کردم مثل من نباش🥺 مثل من تومطب دکترا وقت کشی نک ...

مال کدوم شهری؟مرکز ناباروری معمولا هر شهری داره؟؟آخه اطلاعی راجبش ندارم..همون اول ای یو ای میکنن؟

مال کدوم شهری؟مرکز ناباروری معمولا هر شهری داره؟؟آخه اطلاعی راجبش ندارم..همون اول ای یو ای میکنن؟

دکترم گفت بعد عکس رنگی تا ۳ ماه صبر کن بعد اگ باردار نشدی بیا پیشم،،چقدر پول ویزیت و سونو و آزمایش و این چیزا رو دادم،باز پولش به درک انگار همش بیخود بود ،آخه شوهرمم مشکل نداره،،بعد دکتر بهم میگ ی دسته هستن بی علت باردار نمیشم😐و میشه ناباروری ناشناخته😂عجیبه واقعا😂😂 

عزیزم،الهی ک این سری باردار میشی،،من بعد این ک خونریزی نداشتم اقدام کردم آخه دکترم گفت اقدام کن حال ...

.

.

ممنون گلم🌹🌹🌹🌹

انشالله توام مامان میشی🥰

دختر خداروشکرکن که خودتو همسرت مشکل ندارین

اینجا شنیدم خانما میگن حتی تا ۱۵ ماه هم طبیعیه🍁

استرس هم نکش... من خیلی استرسی ام....😤😄

استرس خودش مانع بارداریه یه مدت بیخیال باش🌺

2706