2733
2734

منتظرم شوشو بیاد بریم دکتر 😢😢😢

ای خدا حالم خیییییییلی بده 😭😭😭

صبا جونم چرا کاربریت ترکیده ...‌😮‍💨😮‍💨 اکانت جدید ساختی حتما بیا نی نی سایت و بهم پیام بده منتظرم .... خیلی بابت تو و زهرا ناراحتم ، چون از جفتتون بی خبرم ....💔💔
سرما خوردم دارم میمییییییرم 😢😢😢😢 آخه هیچ خری الان سرما میخوره🤒🤒🤒 اینم شانس منه.. عید ...

ایشالله زودتر خوب بشی منم دو هفته پیش سرماخوردم شدید اینروزا  هست خیلیم شلوغه کلا اشناها ما همشون گرفتن ویروسه من ک تا مردن رفتن و برگشتم 😂😂😂 شوهرمم دو روزه بهتره اونم گرفت 

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرما خوردم دارم میمییییییرم 😢😢😢😢 آخه هیچ خری الان سرما میخوره🤒🤒🤒 اینم شانس منه.. عید ...

اره منه خر 

تازه با این دماغم 

خوب بهتری عزیزم ؟ 

مواظب حرف هایی ک میزنید باشید چون کلماتی که از دهان شما خارج میشود ویترین شعور شماست 😊  برام دعا کنیدب حاجتم برسم محتاجم ب دعا خیلییییییی محتاجم ممنون مهربونا 🙏🧡 من امیدم به خدا و بعد خدا هم ب خداست 💔🥰 خدا جونم هم میدونی هم میتونی 🥲🥺 منتظر معجزه ات هستم 😍
اره منه خر  تازه با این دماغم  خوب بهتری عزیزم ؟

سلام عشقم خوبی توام سرماخوردی؟؟؟😍😍😅😅😅

بهتری الان ؟؟؟؟ واااییییی خیلی بده اونم توی عید....

آره من تا ۲روز پیش مریض بودم تازه خوب شدم😮‍💨😮‍💨

رفتم دکتر سرم و کلی آمپول زدم منو سکته داد😐😐😐

کثافت همش میگفت کرونا گرفتی کرونا گرفتی😐😐😅

صبا جونم چرا کاربریت ترکیده ...‌😮‍💨😮‍💨 اکانت جدید ساختی حتما بیا نی نی سایت و بهم پیام بده منتظرم .... خیلی بابت تو و زهرا ناراحتم ، چون از جفتتون بی خبرم ....💔💔
2728
سلام عشقم خوبی توام سرماخوردی؟؟؟😍😍😅😅😅 بهتری الان ؟؟؟؟ واااییییی خیلی بده اونم توی عید.... آره ...

سلام فدات شم 😍

اره بهترم مرسی . خداروشکر ک خوبی ❤️

خیلی مواظب خودت باش 

مواظب حرف هایی ک میزنید باشید چون کلماتی که از دهان شما خارج میشود ویترین شعور شماست 😊  برام دعا کنیدب حاجتم برسم محتاجم ب دعا خیلییییییی محتاجم ممنون مهربونا 🙏🧡 من امیدم به خدا و بعد خدا هم ب خداست 💔🥰 خدا جونم هم میدونی هم میتونی 🥲🥺 منتظر معجزه ات هستم 😍

سلام دخترا خوبین خوشین چخبرا کم پیدایین ❤️

@مورچه_روی_روفرشی    

@ailinam2    

@niiloo72    

دلم براتون تنگ شده 

خداکنه از خوشی زیاد باشه ک کم پیدا شدین 

دوستون دارم 

سلام دخترا خوبین خوشین چخبرا کم پیدایین ❤️ @مورچه_روی_روفرشی     @ailinam2   &n ...

سلام عزیزم خوبی فدات شکر خدا یکم گیرم اینروزا کم میام 😘😘انشالله خودتم بخوشی بگذرونی 

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دخترا خوبین خوشین چخبرا کم پیدایین ❤️ @مورچه_روی_روفرشی     @ailinam2   &n ...

سلام عشقمممممم       

خوبی ؟؟؟      

دلم براتون تنگ شده 😮‍💨😮‍💨😮‍💨

منم هستم جیگر ... چیکار کنم میبینم شما همتون

سایلنت هستید منم صدام درنمیاد 🤕🤕😅😅😅

وااییییی چندروزه صبح ها که از خواب پامیشم

کمردرد دارم.. به مامانم و شوهرم میگم تعجب میکنن

میگن توووو ؟؟؟ تو که باسنتووو تکون نمیدی یه کاری

بکنی حداقل بگیم سنگین بلند کردی اینجوری شدی😐😅

ای خداااا ببین اینا درد منو هم به مسخره گرفتن😑😑😮‍💨

2740

زهرا و نیلو شما دوتا چرا کم پیدایین💋

زهرای چندش تو چرا انقد ناز میکنی😠😂

@ailinam2    

میام اون موهای زشتتو میکشمممم هااا😠🤣

سلام عشقمممممم         خوبی ؟؟؟         ...

سلام فدات شم 😍😘

مرسی تو چطوری ؟ 

عه شاید بد میخوابی ک درد گرفته ؟🤔

ببین حداقل یه دوتا چیز  مثلا بالش 😁جا ب جا کن ک بعدا اگ گفتی جاییم درد میکنه بگی ب خاطر اونه 😂

تنبل خانوم 🤣

زهرا و نیلو شما دوتا چرا کم پیدایین💋 زهرای چندش تو چرا انقد ناز میکنی😠😂 @ailinam2 &n ...

سلام به زشت ترین و ایکبیری ترین مورچه دنیا😎

عرض ارادت دارم به شما چندش خانوم😅😂😂

خدایا حال دلم را تکانی بده.............
وااییییی از حسودی منجمد شدم😂😂😂 من فکرکنم دور کمرم ۱۱۰ باشه 🤣🤣🤣🤣 چشم حسودام کور...برم ...

فکر کنم الان دیگه ۱۲۰ شده ها شکمو😂😂😂😂😂

الهی فدای تو بشم من بس که خانمی اگه ی مدت دیگه با این مورچه نگردی بهتر از ایناهم میشی😂😂😂

انشاالله همیشه لبت خندون باشه😘😘

2706