2733
2739
باز نبودم غیبت منو کردین☹️☹️☹️😒😒😒 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

عبضی کجا بودی اینهمه وقت خوب کاری کردیم 🥴😂😂

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا خب ☹️☹️☹️ مگه مرض داری🤣🤣🤣🤣 دعا کن یکم از این چربیامون آب شه و به خاطرات بپیونده🤣🤣 ...

حقتونه بدجنسین🥺 😂😂 خودم شش کیلو اب کردم تو این یه ماهه چشم حسودا بترکه😌ماشالله به خودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام سلام سلام سلام 😍😍😍😍

سلامممممممممممممم 😍😍😍😍

صبا اکانتم درست شد😍😍😛😛

باز با کروم وصل شدم

دخترداییمو اصلا ندیدماااا

اون درست نکرد😅😅😅

پسرعموی شوهرم دیشب برام درست کرد

نمیدونم تاریخچه ی گوشی بود یا کوکی

هرچی بود با تنظیماتش ور رفت درست شد

باز میتونم باگوشی خودم وصل شم🥰🥰🥰

@sama۷۸    

صبا جونم چرا کاربریت ترکیده ...‌😮‍💨😮‍💨 اکانت جدید ساختی حتما بیا نی نی سایت و بهم پیام بده منتظرم .... خیلی بابت تو و زهرا ناراحتم ، چون از جفتتون بی خبرم ....💔💔
حقتونه بدجنسین🥺 😂😂 خودم شش کیلو اب کردم تو این یه ماهه چشم حسودا بترکه😌ماشالله به خودم

کوفت😄😄😄

انشالله مثل زهرای چندش ۱۰۰ کیلو بشی🤣🤣🤣

انشالله کوه چربی بشی حسودیم شد🥲🥲🤣🤣

من که فقط میلمبونم

دیشب تاحالا یه شیرکاکائوی بزرگو با کلی بیسکوییت

خوردم تموم کردم.....😪😪😪 دارم خپل تر میشم🤕

شوهرم میگه بزار منم رنگ خوراکی هارو ببینم🤣🤣🤣

مهمون داشتم گفتم برنج نخورم شب... چاق میشم....

مثلا خواستم خیرسرم پایبند رژیم باشم😐😂

صبا جونم چرا کاربریت ترکیده ...‌😮‍💨😮‍💨 اکانت جدید ساختی حتما بیا نی نی سایت و بهم پیام بده منتظرم .... خیلی بابت تو و زهرا ناراحتم ، چون از جفتتون بی خبرم ....💔💔
2728
سلام چشم قشنگ سایت ما همین اطراف زیر سایه شما میچرخیم دیگه چند روز پیش لوبیا گرفته بودم همه اش فکر م ...

کجایی چندش ؟؟؟ 🤣🤣🤣🤣

دیگه نبینم خوشگلیامو زیرسوال ببری ها....😠😠

خوشگلی هام چشاتو بگیره ای تففف بهت🤣🤣

کوفت😄😄😄 انشالله مثل زهرای چندش ۱۰۰ کیلو بشی🤣🤣🤣 انشالله کوه چربی بشی حسودیم شد🥲🥲🤣🤣 ...

😂😂😂زهرمار انشالله خودت صدو بیس کیلو بشی زهرا ک دلبره تو چاقی 

😂😂😂😂واایی چقدم پایبندی به رژیم همین فرمون برو جلو تادویس کیلو بشی 

من پنجا روزه رژیمم 😌😌 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام سلام سلام سلام 😍😍😍😍 سلامممممممممممممم 😍😍😍😍 صبا اکانتم درست شد😍😍😛😛 ...

سلااااممممم ب روی ماهت به چشمون سیاهت 😍❤️

خب خدارو شکر 🤲

یکی اومد و درستش کرد دستش درد نکنه 

فهمیده تو سایت پلاسی ها چون تاریخچتو دیده 😄

چخبرا خرید عید رفتی ؟

مواظب حرف هایی ک میزنید باشید چون کلماتی که از دهان شما خارج میشود ویترین شعور شماست 😊  برام دعا کنیدب حاجتم برسم محتاجم ب دعا خیلییییییی محتاجم ممنون مهربونا 🙏🧡 من امیدم به خدا و بعد خدا هم ب خداست 💔🥰 خدا جونم هم میدونی هم میتونی 🥲🥺 منتظر معجزه ات هستم 😍
کوفت😄😄😄 انشالله مثل زهرای چندش ۱۰۰ کیلو بشی🤣🤣🤣 انشالله کوه چربی بشی حسودیم شد🥲🥲🤣🤣 ...

نوش جانت منم دوهفتس رژیم ول کردم ب خاطر عمل ک بنیه داشته باشم چند کیلو چاق شدم عملم هی عقب میوفته

مواظب حرف هایی ک میزنید باشید چون کلماتی که از دهان شما خارج میشود ویترین شعور شماست 😊  برام دعا کنیدب حاجتم برسم محتاجم ب دعا خیلییییییی محتاجم ممنون مهربونا 🙏🧡 من امیدم به خدا و بعد خدا هم ب خداست 💔🥰 خدا جونم هم میدونی هم میتونی 🥲🥺 منتظر معجزه ات هستم 😍
2740
😂😂😂زهرمار انشالله خودت صدو بیس کیلو بشی زهرا ک دلبره تو چاقی  😂😂😂😂واایی چقدم پایبندی به ...

خوش بحالت حسودیم شد🥲🥲😢😢

من همش دارم شیرینی جات میخورم

نترکم خوبه شانس آوردم😄

فکرکنم ۱۳ روز تعطیلی عید

بجای اینکه آدم باشم و روزه بگیرم 😐😐😐

بدتر اندازه یه خرس قطبی بخورم🤣🤣🤣

سلااااممممم ب روی ماهت به چشمون سیاهت 😍❤️ خب خدارو شکر 🤲 یکی اومد و درستش کرد دستش درد نکنه&n ...

عشقممممممم😍😍😍 چقد دلم تنگ شده بود....💋

وااااییی یعنی فهمید اینجا چه مزخرفایی گفتم😐😐😐

بابا مرض .... تو دلمو خالی نکن صبا 😦😦😦😦

من الکی بهش گفتم توی هیچ سایتی نمیتونم 

عضو بشم و همشم حواسم به گوشیم بود

فکرنکنم دیده باشه ... یعنی دیده😥😥😮‍💨😮‍💨😮‍💨

نوش جانت منم دوهفتس رژیم ول کردم ب خاطر عمل ک بنیه داشته باشم چند کیلو چاق شدم عملم هی عقب میوفته

آخیییی بسلامتی عشقم🌹

راستی هنوز عمل نکردی؟😍

مگه دوباره آزمایشتو تکرار نکردی؟

چرا بازم عقب انداختن آخه......

@sama۷۸    

@niiloo72    

@ailinam2    

وااایییی دیدی چهارم فروردین

عید ماه رمضونه ؟؟؟🤣🤣🤣

اینجوریشو ندیده بودم تاحالا🤣🤣🤣

برای من خوبه.. مهمون میاد الکی میگم ما روزه ایم

و دیگه آجیل و میوه و شیرینی نمیخورن 🤣🤣🤣🤣

همون بهتر.. وقتی رفتن خودم همشو تنهایی میخورم🤣

خوش بحالت حسودیم شد🥲🥲😢😢 من همش دارم شیرینی جات میخورم نترکم خوبه شانس آوردم😄 فکرکنم ۱۳ رو ...

افرین حسودیتو قبول کردی 😂😂

😂😂😂من خداروشکر هنو پایبندمبه رژیمم تا ماه رمضون ببینم چی میشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخیییی بسلامتی عشقم🌹 راستی هنوز عمل نکردی؟😍 مگه دوباره آزمایشتو تکرار نکردی؟ چرا بازم عقب انداخ ...

عبضی مگه روزه نمیگیری 🙄🙄 شکمو 😂😂 

من تا حالا نشده روزه نگیرم 😁 خیلیم حساسیم کلا خانوادگی و فامیلی کلا سمته ما یروزم بیخیال نمیشن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عبضی مگه روزه نمیگیری 🙄🙄 شکمو 😂😂  من تا حالا نشده روزه نگیرم 😁 خیلیم حساسیم کلا خانوادگی ...

نه الان سه ساله نمیگیرم دیگه...☹️

حالا قبلشم نصفه نیمه روزه میگیرفتم

فقط اوایل ماه رمضون ، بعدش باتریم تموم میشد😅

توروخدا عوض منم روزه بگیر که جهنم نرم 😂😂😂

پارسال یروز با شوشو ناهار نخوردم بعد الکی گفتم 

روزه ام 😅😅  برو برام حلیم و آش رشته بگیر بیار

خیلی دلم میخواد 😂😂😂

طفلی بدو بدو رفت حتی قبل اذان بهم رسوند

حالا قبلشم برام میگرفتا بچه☹️☹️☹️

نمیدونم چرا باهاش اون کارو کردم چقد پلیدم☹️😂

نه الان سه ساله نمیگیرم دیگه...☹️ حالا قبلشم نصفه نیمه روزه میگیرفتم فقط اوایل ماه رمضون ، بعدش با ...

نمیخام نصیحتت کنم ولی بنظرم بگیر بهتره گلم ما ک عادت کردیم از بچگی اینجور بزرگ شدیم الانم نگیریم انگار یه چی کمه وقتایی ک نتونی 

دیونه ای تو برای عذاب شوهرت نازل شدی 😂😂😂کرم داری 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706