2733
2739
سلام فداتشم😍 ممنون قربونت برم ❤️ نه توروخدا مطب نرو😮‍💨 بیخودی وقتتو هدر نده.... تو مطب هییییچ ...

منم اسباب کشی دارم 😞

ولی من دکتر گفته چون تخمکات ازاد میشه ازش هرماه و هی تعدادش کمتر میشه باید بیایی هرماه نمیشه بندازم بعد اسباب کشی گیر اومدم کلا 😢 

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲
سلام فداتشم😍 ممنون قربونت برم ❤️ نه توروخدا مطب نرو😮‍💨 بیخودی وقتتو هدر نده.... تو مطب هییییچ ...

سلام جونم خدانکنه 

😘😘😘

خب چیکار کنم میگم فعلا ببینم دکتره چی میگه چون هنو دارویی مصرف نکردم میگم سه ماه دارو مصرف کنم اگه نشد بفکر ای وی اف باشم 

چون هنو پس اندازی، واسه ای وی اف نداریم تلاشمون بکنیم 

اره عریزم یادمه 

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو چیکارا کردی نیلوفر ؟؟؟🌺🌺🌺🌺 بیخودی مثل من ۱سال ونیم وقتتو پیش این دکترا تلف نکن سریع ب ...

من فعلا واسه فردا ظهر وقته دکتر دارم برم ببینم چی بگه خداکنه بی دردسر و طبیعی حامله بشم  

توکل بخدا 

میدونی الهه من دارویی مصرف نکردم تا الان ببین بعد عکس رنگی میگن دارو باید بخوری ولی من هیچی تازه میخام درمان شروع کنم بنظرم یه چتد ماه منتظر بمونم امتحان کنم دارو رو نشد برم ای وی اف هزینشم زیاده واسمون فعلا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم خب گفتم دکتر گف اهدایی 😔 چون میگ تخمدان ضعیف و ذخیره یک دهم  من بش اصرار کردم داروهای ای ...

انشالله ک میشه عزیزم توکل بخدا ❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
انشالله ک میشه عزیزم توکل بخدا ❤

قربونت ممنون یا خدا 

انشاءالله برا شمام 

تو و الهه جون بزودی تا اخر تابستون مادر بشید 🤲

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲
منم خب گفتم دکتر گف اهدایی 😔 چون میگ تخمدان ضعیف و ذخیره یک دهم  من بش اصرار کردم داروهای ای ...

سلام خوشگلم      

بخدا تاپیکتو دیدم خوشحال شدم گفتی با تخمک😍

خودت میتونی ای وی اف کنی .... صد در صد با دارو

میشه فقط یکم زمانبره ... باید صبر داشته باشی😍

نه هیچوقت ناامید نباش🌹🌹🌹🌹

منو چی میگی😅😅😅

دوباره پرو پرو میخوام برم واسه ای وی اف

تازه من چقد دکترم بهم امید داده بود😅😅

میگفت صد درصد برای تو میشه و مشکلی نداری و....

دیگه چاره چیه ..... خدا بزرگه....  بازم میرم دنبالش ... 

نه بابا حرف شوهرتو گوش نکن...😮‍💨😮‍💨😮‍💨

توی ناباروری یه زن خوشگل و جوون دیدم

میگفت ۵ _ ۴ سال بیخیالی طی کردیم

دنبال درمانم نرفتم گفتم حتما حامله میشم

نشد که نشد....

میگفت انقد پشیمونم انقد زمان ازدست دادم....🤍

هیچوقت بیخیالش نشو تا سنت کمه پیگیر باش❤️

صبا جونم چرا کاربریت ترکیده ...‌😮‍💨😮‍💨 اکانت جدید ساختی حتما بیا نی نی سایت و بهم پیام بده منتظرم .... خیلی بابت تو و زهرا ناراحتم ، چون از جفتتون بی خبرم ....💔💔
سلام خوشگلم         بخدا تاپیکتو دیدم خوشحال شدم گفتی با تخمک😍 خودت ...

سلام فدات شم ❤️ چه عجب به من گفتی خوشگل 😍😂

اره فعلا دارو داده دعا کن برام الان وضع مالیمون خوب نیست طلاهامو فروختم براش دعا کن بشه چون اگ نشه دیگ فعلا نمیتونم و تخمکامم تموم میشه 😭

خدا از دل همه خبر داره فقط خداست که میتونه کمک کنه 🤲

منم اسباب کشی دارم 😞 ولی من دکتر گفته چون تخمکات ازاد میشه ازش هرماه و هی تعدادش کمتر میشه باید بی ...

آره اصلا عقب ننداز🌺

دکترت درست میگه🌺

وااایییی اسم اسباب کشی رو نیار که دلم خونه

ما هم ماشینمونو گذاشتیم برای فروش😩😩😩

من دیگه بدون ماشین میمیرم صبا 😖😖😅😅

امان از دست این ودیعه ها و اجاره های سر به

فلک کشیده.... دیگه چاره چیه.... میگم شوهرم

مریض بود یه ماه کار نکرده کلا از جیب خوردیم

چندمیلیونم پول ترخیصش از بیمارستان شد...

کلی هم دارو و آمپول های گرون بعدش خریده

یعنی همش آزاد...بیمه سلامت اصلا بدردنمیخوره

انشالله هیچکس تواین گرونی اسیر دکتر و بیمارستان

نشه.. دعا کن امسال بازم تواین خونه خوشگلم بشینم😅

اصلا نمیتونم فکرشم بکنم از اینجا برم عاشقشم😍😅😅

صبا جونم چرا کاربریت ترکیده ...‌😮‍💨😮‍💨 اکانت جدید ساختی حتما بیا نی نی سایت و بهم پیام بده منتظرم .... خیلی بابت تو و زهرا ناراحتم ، چون از جفتتون بی خبرم ....💔💔
2740
سلام فدات شم ❤️ چه عجب به من گفتی خوشگل 😍😂 اره فعلا دارو داده دعا کن برام الان وضع مالیمون خوب ...

خوشگلو الکی گفتم دلت خوش بشه خره 🤣🤣🤣❤️❤️

ای جان❤️❤️❤️

الهی مادر میشی به حق این روزای عزیز🤲

غصه طلا رو نخور ماهم مثل شما ماشینو

گذاشتیم برای فروش ....

این پسر از من بیشتر طلا دوسته

طلا نمیفروشه 😅😅😅

چون شوهرم مریض شد کلی ضرر کردیم

دیگه چاره چیه ... بی ماشین میمیرم😮‍💨😮‍💨😅😅

آره اصلا عقب ننداز🌺 دکترت درست میگه🌺 وااایییی اسم اسباب کشی رو نیار که دلم خونه ما هم ماشینم ...

اره واقعا شرایط شمام سخت بوده مام عید یه مشکلی برا شوهرم پیش اومد ۴۰ روز سرکار نرفت هنوز ک هنوزه اون ۴۰ روزو نتونستیم جبران کنیم .. انشاءالله بهترین ماشینو میخرید🤲 غصه نخور باز شکر هست که بفروشی کمکی خودش وگرنه میخواس از کی بگیری 

منم این خونمو خیلی دوس دارم سختمه برم یه جای دیگ 😭

خوشگلو الکی گفتم دلت خوش بشه خره 🤣🤣🤣❤️❤️ ای جان❤️❤️❤️ الهی مادر میشی به حق این روزای عزیز ...

باز خوبه واسه دلخوشیمم که شده میگی 😂

شوهر منم خیلی سختش بود طلامو فروختیم ولی من خودم اصرار کردم چون نباید دکتر رفتم عقب بیوفته . طلا زیاد داشتم هی میادو میره عب نداره 

فدات بشم انشاءالله واسه تو و همه منتظرا 🤲 به زودی زود 

باز خوبه واسه دلخوشیمم که شده میگی 😂 شوهر منم خیلی سختش بود طلامو فروختیم ولی من خودم اصرار کردم چ ...

ظهر یهو کجا رفتی خل و چل 😅😅😅😅

چندگرم فروختی صبا ؟؟؟؟❤️

من یه بار ۳ گرم یه انگشتر زشت داشتم دوسش نداشتم

فروختمش تا ۳ _ ۲ سال سر شوهرم منت میزاشتم🤣🤣🤣

تازه بیچاره عوضش برام خوشگلتر

و سنگینترشو خرید هاااا🤣🤣🤣

باز میگفتم تو فروختی😅😅😅😅

درصورتیکه یادش نبود من خودم گفتم بفروشیم چون من اصلا دوسش نداشتم 🤣🤣🤣 انداختم گردن اون 🤣🤣🤣🤣

اره واقعا شرایط شمام سخت بوده مام عید یه مشکلی برا شوهرم پیش اومد ۴۰ روز سرکار نرفت هنوز ک هنوزه اون ...

آره دعا کن برام❤️

باز بتونیم ماشین بگیریم😖

بدون وسیله خیلی سخته واقعا....😮‍💨

خونه پیدا کردی یا هنوز داری می چرخی؟

الان خوب موقعی هست🌺🌺🌺🌺

کلی خونه اجاره ای هست برج ۵ و ۶

انشالله یه خونه خوشگل و بزرگ پیداکنی

حالا ما داریم سعی میکنیم بلند نشیم☹️

یجوری راضیش کنیم ☹️

متاسفانه طرف پولداره به ۴۰ _ ۵۰ میلیونم راضی نمیشه😅

پارسالم ۶۰ تومن پیش اضافه کرد بخدا

یعنی نمیدونم امسال چجوری راضیش کنیم بشینیم😖😖

سلام جونم خدانکنه  😘😘😘 خب چیکار کنم میگم فعلا ببینم دکتره چی میگه چون هنو دارویی مصرف نکرد ...

عزیزدلمممم الهی خدا خودش کمکت کنه🤲

راستی پول ای وی اف رو یدفعه نمیگیرن❤️

۳ تومن پول آمپولاشه که اوله

البته امسال نمیدونم شاید یکم گرونتر شده باشه

بعدشم تخمک کشی هزینه اش  متغییره...🌺

بعضی جاها ۸ تومن ؛ بعضی جاها یکم بیشتر🌺

تا انتقالم که خیلی طول میکشه❤️

بسپار به خدا.... فکر این چیزارو نکن❤️

انشالله طبیعی مادر بشی و مثل من کارت به اونجا نکشه🤲❤️

من فعلا واسه فردا ظهر وقته دکتر دارم برم ببینم چی بگه خداکنه بی دردسر و طبیعی حامله بشم   توکل ...

دکترت چی گفت نیلوفررر ؟؟؟ 🌺🌺🌺🌺

انشالله که داروها جواب بده  اصلا نگران نباش

خدا خودش کمکت انشالله به حق همین روزای

عزیز طبیعی مادر بشی مهربونم 🌺🌺🌺🌺🌺

منم میخوام پاییز برم برای انتقال چون الان وضع

خونه ام اصلا مشخص نیست روحیمونم خوب نی

شوهرم طفلکی هنوز کاملا رو به راه نشده نیلوفر🤕

خیلی اسیر شدیم بخدا........به قول مادر جاریت که

عزیزدلمهههه و توی قلبم جا داره ، چشم خوردیم🤣🧿

آخ آخ انقد حسودی آدرسشو ندادی برم ازش اسپند🤣🤣

بگیرم... ای خدا نکشدت نیلوفرحسوووود چشم شور🤣🤣

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

🧿🧿🧿ماشالله لا حول قوه الا بالله 🤣🤣🧿🧿🧿

🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ