2737
2734
عنوان

خانوماپاشم برم بی بی چک بخرم یازوده؟؟؟خخ

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 49 پست
خب مبارکه.مطمئنم بارداری عزیزم. 

خداازدهنت بشنوه میترسم برم بی بی بخرم منفی باشه.ولی زرشک نخورمن تازه بعدخوردن فهمیدم بده وباعث سقط میشه کلی خورررردم کلییییییییییییی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید ده دوازده روزی از موعد پری بگذره بعد با خیال راحت میتونی بی بی چک استفاده کنی حتی اگه ی خط کمرن ...

آزمایش خون قبل موعد مشخص نمیکنه؟

آمین شود هر آنچه می پنداری....الهی که خدا به همه اونایی که نی نی میخوان، نی نی سالم و صالح بده. خدای مهربانم نی نی منم سالم بهم برسون. خدای خوبم من غیر از تو کسی ندارم. نا امیدم نکن
خداازدهنت بشنوه میترسم برم بی بی بخرم منفی باشه.ولی زرشک نخورمن تازه بعدخوردن فهمیدم بده وباعث سقط م ...

من فکر میکنم زیادی هم نباید حساس شی. همه چیز بخور اما کم

آمین شود هر آنچه می پنداری....الهی که خدا به همه اونایی که نی نی میخوان، نی نی سالم و صالح بده. خدای مهربانم نی نی منم سالم بهم برسون. خدای خوبم من غیر از تو کسی ندارم. نا امیدم نکن
2728
شماچحوری اقدام میکردی؟همیشه یافقط تخمک گذاری؟واینکه چقدمنتظرموندی؟

من چون جنسیت خاصی مد نظرم بود فقط روز تخمک گذاری اونم یبار اقدام داشتم ولی سر دخترم از حوالی تخمک گذاری یه روز درمیان اقدام داشتیم دکترم گفته بود 

چندوقته اقدامی؟همیشه اقدام میکنی یافقط تخمک گذاری؟

من بعد سه سال زندگی دوهفته پیش تازه اقدام کردم. اصلا به تخمک گزاری توجه نکردم. احتمالا ماه بعد کیت بخرم همون موقع اقدام کنم

2738
من چون جنسیت خاصی مد نظرم بود فقط روز تخمک گذاری اونم یبار اقدام داشتم ولی سر دخترم از حوالی تخمک گذ ...

قدمش پربرکت وخیرعزیزم.برامنم دعاکن +باشه وصحیح وسالم بیادتوبغلم منم پسردوست دارم ولی خب اول  سلامتی.منم تخمک گذاری فقط اقدام داشتم ولی این اوخرشوهرم داره نامردی میکنه میگه ماک تواقدامیم بذارباشیم دیگه هرچیم میگم فقط تخمک گذاری میگه ایناچرته وگوش نمیده وکارخودشومیکنه.داستان داریم خخ

من بعد سه سال زندگی دوهفته پیش تازه اقدام کردم. اصلا به تخمک گزاری توجه نکردم. احتمالا ماه بعد کیت ب ...

من 5سال گذشته وتازه چندماهی هست اقداموشروع کردم والامن ک کیت خریدم نمیدونم چرا12پری +شدوهم 18پری.یعنی دوبار+شد

قدمش پربرکت وخیرعزیزم.برامنم دعاکن +باشه وصحیح وسالم بیادتوبغلم منم پسردوست دارم ولی خب اول  سل ...

شوهر من اصلا اعتقادی به تخمک مخمک نداره

من 5سال گذشته وتازه چندماهی هست اقداموشروع کردم والامن ک کیت خریدم نمیدونم چرا12پری +شدوهم 18پری.یعن ...

اره بعضی خانوما دوبار تخمک گزاری دارن

قدمش پربرکت وخیرعزیزم.برامنم دعاکن +باشه وصحیح وسالم بیادتوبغلم منم پسردوست دارم ولی خب اول  سل ...

فدات مهربونم به دلم افتاده که بارداری حتما وقتی که ازمایش دادی ومثبت بود بیاهمینجا بگو وتو اون حال خوبتم حتما برام دعا کن ان شاءالله مامان یه گل پسر سالم وصالح میشی

شوهر من اصلا اعتقادی به تخمک مخمک نداره

خصوصیت اکثرمردای ایرانی یعنی میخوام بهش عرق کاسنی وکلاچیزایی ک برااقدام خوبه بدم بایدتوخونه مث بچه هادنباش برم تابخوره همشم میگه مگه زمان قدیم چجوری ب وجدمی اوردن بچه هارو.ایناچرته وهرچی خدابخادهمونه واین چیزا.

2706