2733
2739
با یکیش همینجوری دوسته و ازش شارژ میکشه و طرف یکم ساده است تیغش میزنه با یکیش تو نت اشنا شده و مال اینجا نیست.اینم الکی بهش گفته پدر ومادرم مردن و با داداشو زن داداش بدجنسم زندگی میکنم سومی عاشقه دخترست اما دختره زیاد خوشش نمیاد ازش یکیش دوست پسر پولدار همکلاسیش بوده.رو مخش رفته که پوز همکلاسیشو بزنه اخریشم که عشقشه و ارزوشه باهاش ازدواج کنه
آفرین آفرین
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از نظر من اخری عشقش نیست چون اگر عشقش بود با چند نفر دیگه هم همزمان نبود از نظر من اینجور دخترا فاسد هستن من با رابطه دخترو پسر مخالف نیستم ولی فقط باید با یه نفر دوست باشن نه چندین نفر همزمان اینجوری دیگه طرف خرابه
وبلاگ نینی عزیزم که بعد از دوسال انتظار اومده تو دل مامانش http://dalimaman.niniweblog.com/
2738
مثلا میاد خونه ما همش میناله وای شوهر گیر نمیاد.....!!!! بد گوشیش زنگ می خوره یه پسره ست میگم کیه میگه همکلاسیمه دوست دانشگاهمه بد یکی دیگه اونم میگه دوست اجتماعیمه بد یکی دیگه میگه اینم همکارمه بد یکی دیگه میگه پسر دوست مامانم تا بره 1000 نفر بهش زنگ میزنن منم روم نمیشه بگم شوهر گیر میاد اما نه برای شما
کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
2706