2737
2734
عنوان

اگه مادرخونه نداشته باش باید بره پیش پسریادختر

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 83 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ببین دخترش مهم نیس ولی به خاطر خدا شما صبوری کن خدا خودش کیف میکنه از اینکار هر چی باشه بزرگتره 

خانم اقای وکیل هستم 😍خیلی زود ازدواج کردم ۱۵ سالگی مادر شدم 🤗ولی درسم رو ادامه دادم 🤫🥰الان همکار همسرم هستم 🥳همسرم امید دوباره تو زندگیم بود دقیقا وقتی که آرزوی مرگ داشتم و نا امید بودم 🤩یه دختر ۱۳ ساله دارم و الان دوباره باردارم از زندگیم راضیم دعا کنید عاقبت بخیر شیم 😎                              این اکانت گاهی دو کاربریه عزیزانم🙃
2731
ارثیه پدر شوهرت تقسیم کردین؟؟چرا یه خونه براش کنار نداشتن بچه های آخر عمری با عزت سرشو زمین بذاره

خونه داره گلم مجبورشدن اجاره بدیم واس داروهاشو خرج فیزوتراپی که خیلی بالاست

از قدیم گفتن وظیفه ی پسره

ولی من اگ دختر داشتم میرفتم پیش دخترم ک حرف و منت عروس رو نبینم😔

خدا عشق و نور و زیباییست 🖤 ای عشق مرا دریاب 🙏 برای شادی روح داداشِ ۲۵ سالم ک پرکشیده اگ دوس داشتی صلوات بفرست رفیق🖤🥀🖤🥀🖤
2740

وظیفه هر دوس اما دختر که از خودش خونه نداذه خودش زن مردمه پسر دستش بازتره

برا سالم بودن پسرم دعا کنین 🙏.اسم کاربریم اسمیه که دخترم روی خودشو داداشش گذاشته از تخیلاتش😅😅...برای سلامتی خانوادم و شادی روح مادرشوهرعزیزم صلوات بفرستین🙏🙏🙏🌹🌹🌹

اهان پس بره تو خونه خودش 

خانم هم بی سرپرست بنده خدا باید بره زیر پوشش کمیته یا بهزیستی بی منت زندگی کنه دولت خرج دوا درمانش میده

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚

خونه رو پس بگیرین... بره خونه خودش آواره نشه. 

داروها هم تقسیم کنید هزینه هارو و ببرید زیر پوشش کمیته امداد یا بهزیستی کمک خرج بشه

بانووووو!مردی کهدوستت داره عریانت نمیکنه!!! لباسعروس تنت میکنه!!! ❤️❤️❤️
هیچکس پول نمیده چون خواهرشوهرم خودشو کشیده کنار

اگه شرایط مالی دارید به اسم خودتون خونه بگیرید یا اجاره کنید براش اینجوری طفلی مادر شوهرت هم راحت نیست حتما

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏
خونه رو پس بگیرین... بره خونه خودش آواره نشه.  داروها هم تقسیم کنید هزینه هارو و ببرید زیر پوش ...

علاوه براجاره خونش نفر1تومن داریم میدیم بیشترواقعاسخته واسمون دحتراش که خودشونوکنارکشیدن اگه اوناهم یه تومن بدن یه سوییت واسش اجاره میکنیم

2706