2733
2739

حقوق شوهرتون چقدر هست و چقدر بهتون پول تو جیبی میده و قسط وام و اینها هم دارید ؟ 

اینجا همه بگیم که اگر کسی هم داره کم میره سعی کنه شوهرش راضی کنه بیشترش کنه 😁 

پدر قبوله؟

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره پدر هم قبوله 

ده تومن حقوق داره،قسط وام ندارم ،ماهی ی تومن بهم میدم ،خواهر و برادرم ازدواج کردن

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2740

۸تا ۹تومن۲۵۰۰قسط داریم 

ماهی یک تا دوتومنم بمن میده  

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
واقعا؟اینجوری پررونمیشه☹️😂من نمیدونم دراینده چجوری باید تعادل ایجادکنم وقتی ازدواج کردم بین پول خود ...

بستگی به طرف ت داره از لحاظ قانونی پولی که زن در میاره مال خودشه شوهرش هم جدا باید خرجش بکنه