2733
2739

سلام هفته ۳۲م از زایمان طبیعی خیلی میترسم دلم میخواد سزارین بشم اما هزینه ش خیلی سنگینه  هیچ کلکی بلدید یاد بدید دکتر سزارینم کنه؟ 

اگه بلدید بگید ممنون میشم 

سلام خوبی خواهری شرمنده بی اجازه اومدم پی ویت میشه این برنامه رو نصب کنی پسرم امتیاز بگیره 🙏❤️❤️

https://gahvare.net/i/5b0e5c6a1b49e

یه برنامه هس درمورد مادر باردارو بچه دار اگه نت داشتی نصب کن

رولینک نگهداار میاد باز کردن بزنی روش میتونی وارد بشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم برو فیلم سزارین ببین 

ببین چه بلایی سر آدم میارن

طبیعی با اپیدوال همین 

حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                        انقدر بزرگه تنهایی این «زن» که حتی تو دریا نمیشه غرقش کرد
منم میترسیدم حق داری هم بترسی یه کار خیلی دشواره اما وقتی انجامش میدی تموم میشه و میره منم اولی ر ...

راست میگن دنیا بیاد تمومه؟بخیه هاش درد دارن؟ منم میترسممم هم حتما میخوام طبیعی باشه هم میترسممم

2738
راست میگن دنیا بیاد تمومه؟بخیه هاش درد دارن؟ منم میترسممم هم حتما میخوام طبیعی باشه هم میترسممم

فقط بعدش ضعف داری درد اصلا نداری چون خون زیادی ازت رفته که تو سز خیلی خیلی بیشتر خون میره 

حق میدم بهت منم وحشتناک از طبیعی میترسم

هر جور شده سزارین میکنم شده طلامو بدم

😐😐😐

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 

برو دکتر قلب بگو نفس تنگی داشتم قبل بارداری الانم توی بارداریم بدتر شدم. یا برو ارتوپد بگو کمر درد شدید دارم نامه میدن سزارینت میکنن با هزینه کمتر 

مربی رقص دارای مدرک بین المللی 💃دانشجوی کارشناسی مشاوره 

سزارین نکن فقط !

من سزارین شدم وحشتناک‌ترین درد عالم رو بعد رفتن اثر بیهوشی تجربه کردم هرگز یادم نمیره !

دلم میخواست مثل اسبها که پاشون میشکنه با گلوله خاصشان میکنن دکتر منم خلاص کنه بس که درد داشتم التماس مورفین میکردم 😭

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
2706