2737
2739
عنوان

کیا برای دختر دار شدن سعی کردن و شده واقعا🙈

| مشاهده متن کامل بحث + 29142 بازدید | 32 پست
همینجا بگو خب

برای اینکه زود جواب بگیری نینی بیاد تو دلت 

اول اینکه سر تایم تخم گذاریت اقدام کن 

دوم با عجله نباشه 

سوم به اوج لذت برس تایمشو بیشتر کن ولی لذت ببر

یونا و راتین پسرای قشنگم💙
برای اینکه زود جواب بگیری نینی بیاد تو دلت  اول اینکه سر تایم تخم گذاریت اقدام کن  دوم ب ...

من شنیدم که زن نباید ارضا بشه 

برای شادی روح مادر نازنینم یه صلوات بفرستین😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شانس که آره 

منم ۲سال دیگه میخام بچه دوم رو اقدام کنم یه دختر دارم دومی دوس دارم پسر باشه اما یه هفته پیش ک شنیدم یکی از فامیلا رفته دکتر انقد پول خرج کردن تا جنسیتی ک میخان باشه نشده دیگه فقط میگم خدا نه دکتر

تروخدا دعا کنید بچم بتونه چهار دست و پا بره خیلی نگرانم 
من لبنیات و قرص کلسیم و جوشان منیزیم خوردم. نمک خییییلی کم کردم. تاریخش هم اتفاقی دو سه روز بعد تخمک ...

یعنی دقیقاچندروزبعدازپاک شدن بایداقدام کرد

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍
2740
😂😄😄

اسی دقیقاچندروزبعدپاک شدن بایداقدام کنی برای دختردارشدن

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍
اسی دقیقاچندروزبعدپاک شدن بایداقدام کنی برای دختردارشدن

خودمم نمیدونم بخدا اصلا سردرنمیارم از تاریخ تخمک گذاری

خودمم نمیدونم بخدا اصلا سردرنمیارم از تاریخ تخمک گذاری

عزیزم شما قبل از هر نزدیکی بشین تو آب و سرکه..

تخمک گذاری هم علائمش تابلوئه یکی اینکه ممکنه میل جنسیت خیلی زیاد بشه ترشحت زیاد بشه یه کم حالت شادی و یا خشن پیدا میکنی...

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
عزیزم شما قبل از هر نزدیکی بشین تو آب و سرکه.. تخمک گذاری هم علائمش تابلوئه یکی اینکه ممکنه میل جنس ...

پس بعداز پریود هست چون من اونموقع ترشح زیاد دارم

پس بعداز پریود هست چون من اونموقع ترشح زیاد دارم

حدودا یه هفته بعد از پریود عزیزم.

دمای بدنت میره بالا...دقت کن می فهمی قشنگ گلم..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
حدودا یه هفته بعد از پریود عزیزم. دمای بدنت میره بالا...دقت کن می فهمی قشنگ گلم..

الان 12 روز گذشته از پاکیم اقدام کنم خوبه بنظرت؟ من زود به زود پریود میشم

الان 12 روز گذشته از پاکیم اقدام کنم خوبه بنظرت؟ من زود به زود پریود میشم

خیلی دیر جنبیدی عزیزم..تخمک گذاریت تموم شده جانم...

راستی عرق رازیانه عم خوبه برای رژیم دار شدن..چون هورمون زنونش زیاده و بچت نود و نه درصد دختر میشه..