2737
2739
عنوان

خانوما شوهرم هر روز غر میزنه

713 بازدید | 55 پست

گوشم ده روز سوراخ کردم اوایل حساسیت نشون داد از درد همش گریه میکردم شوهرم گفت بیا نخ بندازیم ۵روزه نخ انداختم بازم یکم درد دارم حالا شوهرم ناراحته که روزی دوبار میشینم میگم برام تمیز کن پماد بزن جدیدا غرمیزنه چرا سوراخ کردی خودت اذیت شدی ماام خسته کردی. چیکارکنم نمیدونم درشون بیارم یعنی؟

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب آتو دستش نده دیگه گوش چرب کردن کاری نداره که میدی همسرت انجام بده

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2728
درشون بیار 

امروز باز نشستم گریه شوهرم میگه چیه درد داری میگم نه ناراحتم بخوام نخا دربیارم اخه ده روزه خیلی درد کشیدم میگم حیفه 

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
واي منم سوراخ مردم همين بلا سرم اومد ديگ فوبياي گوشواره دارم. خوب ميشه همينجوري چرب كن

با چی چرب کنم عزیزم با وازلین یا پماد تتراسایکلین نمیدونم بعد ده روز یهو امروز دردش زیاد شد

خب آتو دستش نده دیگه گوش چرب کردن کاری نداره که میدی همسرت انجام بده

دوبار خودم انجام دادم پشت گوشم درست پاک نکرده بودم شوهرم دید گفت گند زدی که . منم میترسم چرک کنه به اون میگم حالا حالش خوب باشه خودش میگه بیا بزنم پماد .من مشکل پوستیم دارم همه جام دونه زده هرشب به اوناام باید پماد بزنه 

امروز باز نشستم گریه شوهرم میگه چیه درد داری میگم نه ناراحتم بخوام نخا دربیارم اخه ده روزه خیلی درد ...

عفونت داره گوشت که درد میکنه .بهتر دروشون بیاری  

اگه مخوای.پماد تتراساکلین بزن واسه عفونت هستش

2738
با چی چرب کنم عزیزم با وازلین یا پماد تتراسایکلین نمیدونم بعد ده روز یهو امروز دردش زیاد شد

شاید عفونت کرده برو دکتر بهت چرک خشکن بده

و خدایی که همین نزدیکی است .......💜💜💜💜💜💜
عفونت داره گوشت که درد میکنه .بهتر دروشون بیاری   اگه مخوای.پماد تتراساکلین بزن واسه عفونت هست ...

من چندروز وازلین زدم امشب دیدم درد دارم تتراسایکلین زدم اشتباه کردم وازلین زدم گوش دخترم با خودم سوراخ کردم برای اون تتراسایکلین زدم گوشش خوب شده 

از من بتو نصیحت زیاد این چیزارو نزار شوهرت انجام بدهـ.کمکم مقایسه میکنه.ک حتما فقط زن من این شکلیه.تا جایی ک میتونی اه و ناله نکن پیشش.واسه گوشتم برو داروخونه بگو اینجوریه پماد بگیر بزن

❤❤❤
2706