2733
2739
عنوان

خانومااااااا بیاین کمککککککک

120 بازدید | 14 پست

سلام خانومااا امیدوارم حالتون خوب باشه 

راستش من 5 ماهه با یه پسری مجازی دوستم خیلی بهم وابسته ایم و همو دوست داریم ، هرکی دیده مارو میگه که رابطتون جدی میشه و بهم میاین و این حرفا 

اون امسال پزشکی قبول شد دانشگاه شهر خودشون 

قراره بره دانشگاه و اینا منم خیلی میترسم که از دستش بدم چون رابطمون مجازیه خب اونجا هم با صد نفر واقعی آشنا میشه! باهاشم در این باره حرف زدم چند بار و بهم گفت که خیالم راحت باشخ از پیشم نمیره و کلی حرف زد 

از اینایی هم نیست که الکی حرف بزنه و اینا ، خیلی خوب میشناسمش حرف الکی هیچوقت نمیزنه 

ولی من همش میترسم بره یا نمیدونم، یه اتفاقی بیوفته که از هم دور شیم شما اگه میتونین بگین که چطور نگهش دارم و ایناااا:) دوستام اطمینان بهم میذن که نمیره! ولی نمیدونم چرا خیلی میترسم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

رفتنی میره، موندنیم میمونه🚶‍♀️

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

سلام و وقت بخیر. دوست عزیز رابطه ای که مجازی شکل گرفته و 5 ماهه شما چطور میتونید همدیگرو بشناسید. من نمدونم دوتاتون چندسالتونه. هدفتون از برقراری رابطه چیه. ولی پیشنهاد میکنم قبل از اینکه بخاطر فردی که فقط از طریق فضای مجازی اونم در عرض 5ماه شناختی خودتو و نیازهای خودتو بشناس تا کمتر تو این مسیر آسیب ببینی. اینکه میگی میترسی از دستش بدی واقعا زنگ خطریست برات. چه بسا که نشون دهنده ی عزت نفس و اعتماد بنفس پایین شما باشه یا اینکه عدم اعتماد به طرف مقابلت بخاطر نداشتن شناخت کافی. 

2706